Połącz się z nami

Marietta z „Love Island” była blondynką! Wyglądała całkiem inaczej!

Moda i uroda

Marietta z „Love Island” była blondynką! Wyglądała całkiem inaczej!

Nowa produkcja Polsatu „Love Island. Wyspa Miłości” wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród telewidzów. Osoby, które zdecydowały się wziąć udział w pierwszej odsłonie tego formatu, stają się coraz bardziej popularne. Jedną z nich jest Marietta Fiedor. Jak się okazuje, kiedyś ta piękna brunetka miała blond włosy! Zobaczcie! Marietta z „Love Island” była blondynką!

„Love Island” jest dosyć kontrowersyjnym programem, jednak z odcinka na odcinek zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Losy uczestników w hiszpańskiej willi śledzą już setki tysięcy widzów. Więcej o programie przeczytacie TUTAJ!

Wśród uczestników, którzy zdecydowali się znaleźć miłość w tym programie, jest Marietta Fiedor.

Marietta to 22-letnia mieszkanka Górnego Śląska, a dokładniej Gliwic. Od czterech lat jest singielką i jak sama mówi, w relacjach z mężczyznami nie raz spotkało ją wiele rozczarowań. Kobieta cały czas ma nadzieję, że gdzieś czeka na nią miłość, dzięki której będzie mogła czuć się szczęśliwa. Nie jest zwolenniczką internetowych randek i nie lubi, jak jest przez mężczyzn odbierana jako słodka dziewczynka. Woli siebie w wersji z pazurem i taką właśnie ją poznaliśmy w programie. Więcej na temat Marietty przeczytacie TUTAJ!

Marietta z „Love Island” była blondynką! Wyglądała całkiem inaczej!

Wydawałoby się, że jej ciemne włosy to fryzura, która idealnie do niej pasuje i nie ma opcji, żeby z ciemnej brunetki stała się słodką blondynką.

Niemniej jednak, jak możemy zauważyć, na jej profilu w mediach społecznościowych jeszcze jakiś czas temu Marietta była niemal platynową blondynką!

W jasnych włosach jest niemalże nie do poznania i wygląda jak całkiem inna osoba! Jak możemy również zauważyć, z jasnego blondu do swoich ciemnych włosów przechodziła stopniowo.

22-latka nie boi się zmian i pomimo tego, że teraz ma długie ciemne włosy, swojego czasu nosiła krótką blond fryzurkę!

Bez wątpienia należy ona do osób, którym pasuje niemal każda fryzura, a naszym zdaniem w krótkich blond włosach wygląda równie pięknie, jak jako długowłosa brunetka!

A Wy, w którym wydaniu wolicie Mariettę?

Profil Marietty na Instagramie znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry