Połącz się z nami

Marina i Sara Boruc mają konflikt? Znamy prawdę!

Z życia gwiazd

Marina i Sara Boruc mają konflikt? Znamy prawdę!

Od pewnego czasu nie gasną spekulacje, jakoby Marina i Sara Boruc miały konflikt. Dotychczas żadna z pań nie komentowała tego w mediach, aż dotąd!

W jednym z ostatnich wywiadów Sara Boruc przyznała, jakie naprawdę są relacje pomiędzy nią a Mariną! Zobaczcie, co takiego powiedziała!

Jeszcze jakiś czas temu dla obserwatorów Mariny Szczęsnej i Sary Boruc wspólne zdjęcia na profilu w mediach społecznościowych były normą! Panie wielokrotnie pokazywały internautom, jak miło spędzają czas w swoim towarzystwie. Również w prasie kolorowej czytelnicy nieraz mogli oglądać ich wspólne zdjęcia.

Mimo silnej relacji i zapewnianej przyjaźni, w pewnym momencie kontakt między żonami piłkarzy drastycznie się zmienił. Internauci na próżno mogli szukać w mediach wspólnych zdjęć Mariny i Sary. Momentalnie zaczęły się spekulacje, iż pomiędzy paniami pojawił się konflikt, a wszystko spowodowane było sukcesem debiutanckiej płyty Sary Boruc, o którą rzekomo zazdrosna była Marina.

Marina i Sara Boruc mają konflikt?

Żony piłkarzy mimo ogromnej ciekawości swoich fanów, nie komentowały dotychczas relacji pomiędzy sobą. W jednym z ostatnich wywiadów Sara Boruc pokusiła się w końcu o komentarz w tej sprawie. W rozmowie z Newseria.pl zdradziła, jaka jest prawda.

„Obie mamy swoje bardzo zajęte życie. Ja urodziłam małego, Marina też urodziła rok temu syna i pracowała nad materiałem muzycznym. To jest jak najbardziej zrozumiałe dla ludzi, którzy mają rodzinę, dzieci i pracę, że czasami ciężko się złapać i tak to wygląda. Absolutnie nie ma żadnych złych emocji między nami” – zdradziła Sara Boruc.

Sara oczywiście nie minęła się z prawdą. Kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą i wydawała na świat synka – Noah. Niedawno media donosiły, że żona Artura wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, jednak Sara szybko zdementowała te doniesienia, tłumacząc, że nie może przyjąć tej propozycji ze względu na małe dziecko.

Marina została mamą Liama półtora roku temu, a ostatnio poszczycić może się także sporym sukcesem najnowszego klipu „News”, który cieszy się wielką popularnością wśród słuchaczy.

Obie piękne, młode i szczęśliwe mamy z pewnością mają sporo na głowie. Myślicie, że jeszcze kiedyś doczekamy się ich wspólnego zdjęcia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry