Połącz się z nami

Marina nie idzie na wybory! Jaki jest powód?

News

Marina nie idzie na wybory! Jaki jest powód?

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. 13 października w niedziele, każdy powinien spełnić swój obywatelski obowiązek i pójść zagłosować. Gwiazdy usilnie namawiają do tego czynu, jednak są i tacy, którzy jak mówią: „polityką się nie interesują”. Do takich osób należy m.in żona Wojtka Szczęsnego. Marina nie idzie na wybory! Jaki jest powód jej decyzji?

Przed nami wybory parlamentarne. Już w niedziele, Polacy zadecydują, która partia będzie rządzić w naszym kraju. Do pójścia na głosowanie zachęca swoich rodaków wiele gwiazd. Julia Wieniawa, mimo młodego wieku, jest bardzo zaangażowana społecznie. Artystka otwarcie mówi o tym, że wspiera środowiska LGBT oraz jest ogromną przeciwniczką hejtu. Teraz również zaangażowała się w kampanię nakłaniającą do pójścia na wybory. Zresztą podczas odbierania nagrody Gold Influencer, aktorka po raz kolejny podkreśliła, jak istotne jest spełnienie tego obowiązku obywatelskiego. Oprócz młodej artystki sporo innych gwiazd również nakłania do głosowania w wyborach m.in. Maja Ostaszewska, Zosia Zborowska, Maja Bohosiewicz.

Marina nie idzie na wybory!

Jednak jak się okazuje, nie każdy artystka zaangażowany jest w sprawy społeczne w naszym kraju. Niektórzy podchodzą do tego zbyt lekceważąco.

Z pewnością Marina Łuczenko- Szczęsna jest inspiracją i autorytetem dla wielu fanów. Nie bez powodu otrzymała dwa dni temu nagrodę magazynu JOY w kategorii Fashion Influencer. Wieli internautów bez wątpienia naśladuje żonę Wojciecha Szczęsnego. Tym bardziej zaskoczyła nas wypowiedź piosenkarki na temat wyborów parlamentarnych, które odbędą się 13 października.

Artystka w rozmowie z reporterem Pudelka, zapytana została czy wybiera się na wybory. Marina przyznała, że nie interesuje się polityką:

„Powiem szczerze, że ja się nie interesuje polityką i nie angażuje się w politykę, jakby zawsze uważała, że artyści powinni być troszeczkę z boku.”

Reporter zapytał wprost, czy będzie głosować, piosenkarka odpowiedziała:

„Nie, nie będę na pewno, bo mnie po prostu nie będzie”.

Przyznała, ze będzie wtedy we Włoszech i nie skorzystała z możliwości głosowania poza swoim miejscem zameldowania.

Na koniec podkreśliła jeszcze raz:

„Nie angażuję się w politykę”

My mamy inne zdanie na ten temat i uważamy, że każdy obywatel powinien interesować się tym, co dzieje się w jego kraju, tym bardziej, że wiele kwestii poruszanych przez polityków dotyka każdego Polaka.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B3brEm4lz-mZl_v7FgHXC7a-zc4ELd3NmXkekM0/

Wybory parlamentarne- niedziele 13 października!

We wtorek odbyła się debata polityczna, w której udział wzięli przedstawiciele poszczególnych partii: Krzysztof Bosak z Konfederacji, Władysław Kosiniak- Kamysz z PSL, Izabela Leszczyna z Koalicji Obywatelskiej, Marcin Horała z PiS i Adrian Zandberg z Lewicy. Już w niedzielę, 13 października Polacy dokonają wyboru typując partię rządzącą.

My oczywiście jak najbardziej namawiamy na głosowania, obojętnie na jaką partię. Niech każdy kieruje się swoimi poglądami i sercem.

13 października zabierz głos!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry