Połącz się z nami

Marina w makijażu od Moniki z „Love Island”! Wygląda bosko!

Marina w makijażu od moniki

Z życia gwiazd

Marina w makijażu od Moniki z „Love Island”! Wygląda bosko!

Marina w makijażu od Moniki Kozakiewicz z „Love Island”. Świeżo upieczona celebrytka pomalowała znaną piosenkarkę! Jak jej to wyszło?

Z pewnością uczestnicy popularnego reality- show oprócz tego, że w programie pragnęli spotkać swoją miłość, to liczyli również na to, że „Love Island” przyniesie im popularność. Każdy Islanders wykorzystuje teraz swoje pięć minut, by móc zaistnieć w polskim show- biznesie.

Monika Kozakiewicz, zanim trafiła do programu, była już dość znaną wizażystką i makijażystką wśród gwiazd. Widzowie zarzucali nawet produkcji, że uczestnicy są podstawieni, gdyż Monia, jak się okazało, to dobra znajoma prowadzącej „Love Island” Karoliny Gilon. Na jej profilu na Instagramie można również znaleźć sporo zdjęć innych gwiazd, którym Monika robiła makijaż.

Po wyjściu z programu, okazało się również, że jedną z najbliższych przyjaciółek Kozakiewicz jest Honorata Skarbek. Jak widać, Monika już przed „Love Island” była znana wśród celebrytów.

Marina w makijażu od Moniki z „Love Island”!

Teraz z fachowej ręki Moniki, zdecydowała się skorzystać Marina. Piosenkarka szykuje dla swoich fanów nowy projekt, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

„Coming soon. Work in progress“ podpisała zdjęcie Marina. 

Oprócz opisu, Marina, podała również osoby odpowiedzialne za jej makijaż i fryzurę. Jak się okazało subtelny make-up piosenkarce wykonała Monika Kozakiewicz.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy na temat wyglądu Mariny:


„Zniewalająco ???”

„Wow ? bardzo korzystnie ☺”


„Piękna? zachwycam się”

Nie da się ukryć, że piosenkarka wygląda zniewalająco, a delikatny makijaż wykonany przez Monikę tylko podkreśla subtelną urodę Mariny. Z pewnością gwiazda „Love Island” ma fach w ręku i wszystkie makijaże wykonane przez nią są świetne!

Wam też się podoba?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry