Mariusz Bochniarz: [wiek, Mam talent, Instagram]

23 listopada 2021
Przez: : KS

Mariusz Bochniarz to jeden z finalistów 13. edycji programu Mam talent. Trzeba przyznać, że jego występy budzą duża zainteresowani i podziw nie tylko wśród telewidzów, ale także jurorów. Sprawdźmy, co wiadomo na temat młodego akrobaty!

Mariusz Bochniarz: wiek

W chwili, gdy Mariusz zgłosił się do Mam talent, zdradził kilka szczegółów ze swojego życia, które następnie zostały przekazane widzom. Dzięki temu wiemy, że chłopak ma 23 lata. Pochodzi z Niemstowa – miejscowości położonej nieopodal Lubina w województwie dolnośląskim.

Mariusz od wielu już lat jest związany ze sportem. Co prawda, przed akrobatyką swoich sił próbował w innych dyscyplinach. Między innymi, były to lekkoatletyka i gimnastyka. Jednakże, ostatecznie to akrobatyka zajęła szczególne miejsce w jego życiu. Dzięki niej ma okazję prezentować swoje umiejętności na największych scenach na całym świecie.

Okazuje się, że 23-latek ma już mniej więcej sprecyzowane plany na przyszłość. Mianowicie, chciałby prócz rozwijania umiejętności akrobatycznych i występów przed publicznością, napisać własną książkę.

Mariusz Bochniarz mam talent
Mariusz Bochniarz w Mam talent

Zobacz także: Co wiemy o Jagodzie Piec i jej psie Stefanie z Mam talent?

Mariusz Bochniarz: Mam talent

Mariusz zdecydował się zaprezentować swoje umiejętności także przed jurorami i widzami 13. edycji programu Mam talent. Nie da się ukryć, że wyszło mu to naprawdę doskonale. Mianowicie, już podczas pierwszego występu urzekł jury i otrzymał wiele komplementów w swoim kierunku.

Chłopak reprezentuje Fundację Ocelot. Podczas występów wykorzystuje różne techniki. Między innymi, zaprezentował się z szarfami oraz w akrobatyce powietrznej. Kiedy dotarł do półfinału, to jurorzy musieli zadecydować o jego dalszym losie w programie. Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak nie miały najmniejszych wątpliwości, że miejsce w finale należy się właśnie Mariuszowi.

Tym sposobem, wszyscy zgromadzeni przed telewizorami będą mieli okazję oglądać finałowy występ Mariusza w Mam talent 13 już w najbliższym czasie na antenie TVN.

Mariusz Bochniarz: Instagram

Zdolny akrobata prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mariusz.bochniarz. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 16 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej