Połącz się z nami

Mariusz Jakubowski: [wiek, Top Model, Instagram]

Opisy gwiazd

Mariusz Jakubowski: [wiek, Top Model, Instagram]

Mariusz Jakubowski to bez dwóch zdań jeden z najprzystojniejszych uczestników dziewiątej edycji programu ,,Top Model’’, który cieszy się bardzo dużą sympatią ze strony widzów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego życia prywatnego i nietypowej pracy, którą spróbuje połączyć z modelingiem, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Mariusz Jakubowski: wiek

Podczas odcinka, w którym zarówno jurorzy, jak i widzowie programu ,,Top Model’’ mieli okazję poznać Mariusza, dowiedzieli się  także że ma 25 lat. Na co dzień mieszka w Gdyni, gdzie pracuje w zawodzie, a w wolnych chwilach dba o sylwetkę i regularnie uczęszcza na siłownie, czego potwierdzeniem jest forma, jaką prezentuje. Nie ukrywa, że jest gotowy na nowe doświadczenia, które być może przeżyje właśnie na antenie TVN.

Mariusz Jakubowski: czym się zajmuje?

Okazuje się, że branża w której pracuje Mariusz może być dużym zaskoczeniem dla wszystkich wielbicieli ,,Top Model’’. Otóż, 25-latek jest naukowcem. Specjalizuje się w naukach o zarządzaniu jakością. Jego ulubioną dziedziną jest fermentacja, zwłaszcza w napojach. Najbardziej lubi pracować z kombucha – sfermentowaną herbatą, co uznaje za swoją najmocniejszą stronę. Jakby tego było mało, prowadzi także własną firmę. Trzeba przyznać, że to wszystko w połączeniu z modelingiem może tworzyć naprawdę ciekawe połączenie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Mariuswski (@jakubowskijakubowski)

Mariusz Jakubowski: ,,Top Model’’

,,Top Model’’ to program, który od wielu sezonów emitowany jest na antenie TVN. Aktualnie, widzowie mają okazję śledzić losy uczestników już dziewiątej edycji. Jednym z mężczyzn, który zgłosił się na casting, był właśnie gdynianin. Już podczas prezentacji przed jury, zrobił na nich duże wrażenie, co skutkowało kwalifikacją na bootcamp. Tam również poradził sobie bez zarzutów i finalnie znalazł się w gronie uczestników, którzy powalczą o wygraną w programie. Myślicie, że ma szanse na zdobycie tytułu Top Modela?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Mariwski (@jakubowskijakubowski)

Mariusz Jakubowski: Instagram

Jego profil na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @jakubowskijakubowski. Na chwilę obecną może pochwalić się poand 15 tysiącami obserwatorów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mariusski (@jakubowskijakubowski)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry