Połącz się z nami

Mariusz Jurek: [wiek, Hotel Paradise, związki, Instagram]

Opisy gwiazd

Mariusz Jurek: [wiek, Hotel Paradise, związki, Instagram]

Mariusz Jurek to nowy uczestnik trzeciej edycji programu Hotel Paradise. Wszystko wskazuje na to, że jego pojawienie się na Rajskiej Wyspie może zamieszać wśród dotychczasowych par. Tym bardziej, że w sieci pojawiają się plotki, że jakiś czas temu głębsze uczucie łączyło go z jedną z uczestniczek. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się o nim ustalić, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Mariusz Jurek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że nowy uczestnik, który dołączy do grona zameldowanych w Hotelu Paradise ma 25 lat. Nie da się ukryć, że jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Możemy być pewni, że jest w stanie zawrócić w głowie niejednej z pań. To brunet o czarującym spojrzeniu, którego ciało zdobią ciekawe tatuaże.

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie z Hotelu Paradise?

Mariusz Jurek: Hotel Paradise

Wszyscy telewidzowie zgodzą się ze stwierdzeniem, że atmosfera w trzeciej edycji programu Hotel Paradise jest naprawdę gorąca. W gronie uczestników pojawiają się nie tylko poważniejsze uczucia, ale także nieporozumienia i kłótnie. Po wymeldowaniu się Karoliny po Rajskim Rozdaniu, prowadząca Klaudia El Dursi czekała na nią za murami hotelu z Mariuszem. Wejście nowego mężczyzny na pewno sprawi, że niektórzy przestaną czuć się tak pewnie, jak do tej pory. Widzowie będą mieli okazję poznać go lepiej już w odcinku wyemitowanym 7 kwietnia 2021 roku o godzinie 20.30 na antenie TVN 7.

Mariusz Jurek: związki

W sieci szybko pojawiły się komentarze, że nowy uczestnik Hotelu Paradise zna się z jedną z dziewczyn przebywających na Zanzibarze. Mianowicie, internauci sugerują, że Mariusza jakiś czas temu łączyła go relacja z Olą. Natomiast, druga grupa komentujących twierdzi, że w programie pojawi się jej eks, lecz jeszcze nie teraz. Możemy być pewni, że prawdę poznamy już w najbliższym odcinku.

Mariusz Jurek z programu Hotel Paradise.
Mariusz dołączy do grona uczestników trzeciej edycji programu Hotel Paradise

Mariusz Jurek: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mariusz.hotelparadise3. Jesteśmy pewni, że wejście do programu zapewni mu szybki wzrost liczby obserwatorów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry