Połącz się z nami

Mariusz wróci do „Top Model” i zawalczy w finale za wyrzuconego Dominica?

News

Mariusz wróci do „Top Model” i zawalczy w finale za wyrzuconego Dominica?

Po aferze związanej z jednym z finalistów i wyrzuceniem go z programu, internauci dopytują o zastępstwo za Dominica. Wielu uważa, że Mariusz wróci do „Top Model” i zawalczy w finale! Mają rację?

Dzień przed finałem w mediach pojawiły się zaskakujące informacje na temat przeszłości jednego z finalistów „Top Model” Dominica D’Angelica. Ja doniósł jeden z portali plotkarskich, model miał w przeszłości dopuścić się przestępstwa seksualnego w postaci odbycia stosunku oralnego z nieletnią poniżej 16 roku życia. W tej sprawie wypowiedziała się matka domniemanej ofiary, a portal przedstawił dowody w postaci screenów z portali rządowych.

W związku z zaistniałą sytuacją stacja TVN wydała szokujące oświadczenie, w którym poinformowano, że Dominic został usunięty w programu „Top Model”:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Mariusz wróci do „Top Model”?

Na oficjalnym profilu „Top Model” pojawiło się sporo komentarzy internautów sugerujących, że na miejsce Dominica powinien wejść inny uczestnik. Fani programu mają swojego ulubieńca, który w zeszłym tygodniu pożegnał się z programem, Mariusza. Wielu uważa, że to on powinien dołączyć do pozostałej trójki w wielkim finale.

„Szanse za Dominika powinien dostać Mariusz, bardzo na to zasługuje ❤️”

„Błagam Mariusz!!!!!!”

„Mariusz powinien wrócić na miejsce Dominik”

„DAWAĆ MARIUSZA”

Czy rzeczywiście Mariusz wróci do „Top Model” i zawalczy w finale? Szanse na to są raczej niewielkie biorąc pod uwagę, że do ostatecznego starcia o tytuł najlepszej modelki bądź najlepszego modelu został tylko jeden dzień!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry