Połącz się z nami

Mariusz z MasterChefa o aferze z gotowaniem w ukropie

Z życia gwiazd

Mariusz z MasterChefa o aferze z gotowaniem w ukropie

Ostatni odcinek programu wywołał wiele oburzenie wśród widzów. Mariusz z MasterChefa postanowił skomentować całą aferę związaną z gotowaniem w pełnym meksykańskim słońcu.

Mariusz z MasterChefa

W następnym odcinku nie zobaczymy już Mariusza Komendy. Podczas gotowania w upalnym Meksyku, kucharz poczuł się na tyle źle, że była potrzebna interwencja lekarzy. Ze względu na jego nagłe problemy z oddychaniem, istniało duże prawdopodobieństwo udaru słonecznego. Po wszystkim, Mariusz z MasterChefa został wyrzucony z programu. Widzowie byli tym faktem niesamowicie oburzeni. Wszyscy uważają, że to, co się stało, było niesprawiedliwe.

Mariusz odpadł z MasterChefa

Komenda nawet nie wydał swojej potrawy, gdyż jego stan zdrowia wymagał natychmiastowej interwencji lekarzy. Fani nie godzą się z werdyktem jury, ponieważ to nie jego brak zdolności kulinarnych, a zła kondycja organizmu spowodowało, że musiał opuścić program. Czy to, co się stało było sprawiedliwe? Mariusz długo nie komentował zaistniałej sytuacji, ale w końcu postanowił przerwać milczenie:

Kochani, bardzo dziękuje wam za wsparcie i troskę, jesteście kochani. Poniżej chciałbym napisać jak wygląda to z mojej perspektywy. Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału w „MasterChefie”, spełniłem swoje największe marzenie. Jadąc do Meksyku, nie można było spodziewać się innych warunków. Byłem świadomy, na co się decyduję.

Kucharz nie ma żalu do TVNu, był w pełni świadomy tego, że warunki, w których przyjdzie mu gotować, nie muszą być wcale komfortowe:

Takie są reguły programu – nie wydałem dania i pożegnałem się z najwspanialszą kuchnią. Dziękuję wszystkim za troskę, ale nie zagrażało mi żadne niebezpieczeństwo. Nie żałuję ani chwili w programie i nie mam pretensji do nikogo. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje.

Fani Mariusza wspierali go w komentarzach i podkreślali, że wciąż wieżą w jego przyszły sukces:

Ze wszystkich osób, które odpadły, Ciebie było mi najbardziej szkoda. Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Życzę sukcesów

Brawo Ty!

Wracaj do polski. Otwórz wymarzona restauracje. Trzymam kciuki

Świetny występ. Świetna kuchnia w Twoim wydaniu. Świetna postawa po programie. Czekamy na możliwość rezerwacji stolika w Twojej restauracji. Jak widać marzenia są w zasięgu

Życzymy Mariuszowi samych sukcesów na jego przyszłej drodze kulinarnej. Mamy nadzieję, że mimo niewygrania programu, uda mu się otworzyć własną restaurację!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry