Połącz się z nami

Marta Gałuszewska: [wiek, Instagram, piosenki, Youtube]

Opisy gwiazd

Marta Gałuszewska: [wiek, Instagram, piosenki, Youtube]

Marta Gałuszewska to polska wokalistka, która na rynku muzycznym radzi sobie naprawdę dobrze. Jej piosenki szybko stają się hitami i podbijają listy przebojów. Jak się okazuje, muzyka nie od zawsze była jej pasją. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Marta Gałuszewska: wiek

Piosenkarka pochodzi z Elbląga. Na świat przyszła 23 lutego 1994 roku. Co ciekawe, jako dziecko swoją karierę wiązała z pływaniem. Jednakże, później okazało się, że jej prawdziwą pasją jest muzyka. Jest nie tylko świetną wokalistką, ale także pisze teksty piosenek.

Marta Gałuszewska: The Voice of Poland

Na jej temat zrobiło się głośno od udziału w popularnym programie muzycznym – The Voice of Poland. Jej trenerem był Michał Szpak i pod jego opieką wygrała ósmą edycję. Bezsprzecznie, pierwsze miejsce zajęła zasłużenie. Co ciekawe, to nie jedyny program, w jakim brała udział. Pojawiła się również w Bitwie na głosy w drużynie Ryszarda Rynkowskiego oraz Must Be the Music. Tylko muzyka.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Marta Gałuszewska: piosenki

Zaraz po podpisaniu kontraktu, który był nagrodą za wygranie The Voice of Poland, nagrała swój pierwszy singiel. Jego tytuł to Nie mów mi nie. Niewątpliwie, przypadł on do gustu fanom piosenkarki. Następnie z jego wersją anglojęzyczną wystąpiła w kwalifikacjach do konkursu Eurowizji. Jednakże, nie udało jej się ich wygrać. Kolejne utwory, które zdobyły duży rozgłos to Reasons oraz Jeszcze ja. Co więcej, na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami, jak Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska oraz Jeremi Sikorski.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Marta Gałuszewska: Instagram

Wokalista jest bardzo aktywna w Insternecie. Jej konto na Instagramie nosi nazwę @mgaluszewska, a obserwuje je prawie 100 tysięcy użytkowników. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia oraz nagrywa relacje, gdzie pokazuje swoim fanom, jak wygląda jej praca oraz życie codzienne. Oprócz tego, prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie udostępnia swoje najnowsze piosenki oraz teledyski.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry