Połącz się z nami

Marta i Paweł z „Rolnik…” nie są razem?! „U nas się trochę zmieniło”

News

Marta i Paweł z „Rolnik…” nie są razem?! „U nas się trochę zmieniło”

Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony” to bohaterowie ostatniej edycji programu. Im jako jedynym w 7. sezonie udało się stworzyć związek. Jednak ostatnio zaniepokojeni fani zauważyli, że coś niedobrego dzieje się w ich relacji. Marta skomentowała przypuszczenia internautów!

Marta i Paweł jako jedyni stworzyli związek po udziale w 7. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Od samego początku rolnik wykazywał zainteresowanie Martą i chociaż widzowie byli trzymani w niepewności aż do finałowego odcinka show, to wielu było przekonanych, że tych dwoje nadal łączy bliższa relacja. I wcale się nie pomylili. Po emisji finałowego odcinka 7. edycji „Rolnik szuka żony”, Marta i Paweł zadebiutowali razem na Instagramie, zamieszczając wspólne zdjęcie potwierdzając swój związek.

Zobacz: Paweł i Marta z „Rolnik szuka żony” zadebiutowali na Instagramie! Jak oni się kochają!

Od tej pory co jakiś na ich profilach pojawiały się wspólne fotografie, będące dowodem na to, że w ich związku dzieje się jak najlepiej i Marta i Paweł nadal są razem.

Marta i Paweł z „Rolnik…” nie są razem?!

Jednak od jakiegoś czasu, zakochani nie pokazywali się razem na Instagramie, co stało się powodem do niepokoju fanów tej pary. Zatroskani internauci zaczęli dociekliwie pytać o to, czy para jest nadal. Marta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wyznać swoim obserwatorom, jaka jest prawda na temat jej relacji z Pawłem. Na swoim InstaStory zamieściła nagranie, na którym wyznała:

„Słuchajcie, piszecie do mnie i prosicie, żebym więcej nagrywała z Pawłem. Ale u nas trochę się zmieniło i ja już do niego nie jeżdżę… ” – powiedziała przygnębiona Marta.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/marta_paszkin/2494584110028083891/

Jednak nagle w kadrze pojawił się Paweł oznajmiając:

„Teraz to przyjeżdżam do Marty…”

Jak widać w związku tych dwoje wszystko jest w porządku. Miejmy nadzieje, że Marta rozwiała wszelkie wątpliwości fanów.

Też daliście się nabrać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry