Marta Karpińska w zmysłowej bieliźnie. 100% kobiecości

24 lipca 2020
Przez: : W.M.

Gwiazda „Gogglebox” pokazała swoim obserwatorom bardzo odważne zdjęcia, które zachwyciły internautów, szczególnie jej męską cześć. Marta Karpińska w zmysłowej bieliźnie.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Karpińskiej. Tymi fotkami rozgrzała Internet do czerwoności.

Marta Karpińska od lat podbija polski show-biznesem. Piękna 29-latka na co dzień związana jest z modelingiem, a fani Marty z pewnością kojarzą ją z udziału w licznych sesjach i kampaniach. Karpińska od dwóch sezonów jest także uczestniczką jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych programów stacji TTV – „GoggleBox. Przed telewizorem”, gdzie towarzyszy jej Patrycja Szreder. Obie panie szybko odnalazły się przed kamerami liczącego już 13 sezonów show. Widzowie pochwali Martę oraz Patrycję za poczucie humoru i spory dystans.

To nie jest oczywiście debiut Marty w telewizji. Już w 2015 roku modelka pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie występowała w roli tzn. wodzianki. Karpińska w bardzo odważnych strojach podawała wówczas wodę gospodarzowi programu oraz jego gościom.

Marta Karpińska w zmysłowej bieliźnie

Udział Marty w programie „Gogglebox” sprawił, że 29-latka zyskała jeszcze większe grono fanów. Już teraz jej profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 272 tys. followersów, a liczba ta z dnia na dzień systematycznie wzrasta.

Karpińska chętnie dzieli się ze swoimi obserwatoriami licznymi zdjęciami, na których prezentuje piękne i bardzo kobiecie stylizacje. Tym razem modelka postanowiła zaprezentować nie co bardziej odważne zdjęcia. Zobaczcie sami. Marta Karpińska w zmysłowej bieliźnie.

Pod najnowszym zdjęciem modelki nie zabrakło oczywiście komentarzy zachwyconych urodą i figurą Marty internautów.

„Super sexy!!! 100%kobiecości”

„Rewelacyjnie wyglądasz”

„Ależ ty masz sexy ciało”

Zmysłowo i seksownie wyglądasz w tej bieliźnie”

Trudno nie zgodzić się z fanami gwiazdy „Gogglebox”. Tak zgrabna figura to marzenie nie jednej kobiety!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej