Połącz się z nami

Marta Kołdej: [wiek, Nasz nowy dom, Instagram]

Marta Kołdej

Opisy gwiazd

Marta Kołdej: [wiek, Nasz nowy dom, Instagram]

Marta Kołdej to ambitna architektka, która już jesienią dołączy do obsady programu Nasz nowy dom. Bez dwóch zdań to jedna z najbardziej wzruszających produkcji Polsatu, która już nie raz łapała za serce widzów zgromadzonych przed telewizorami. Sprawdźmy, co wiadomo o nowej specjalistce, która pojawi się w ekipie remontowej!

Marta Kołdej: wiek

Niewątpliwie, wielu internautów będzie zastanawiać się, co wiadomo o Marcie Kołdej, która dołączy do grona projektantów w programie Nasz nowy dom. Z oficjalnej strony internetowej Polsatu możemy dowiedzieć się, że kobieta ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat wielu sympatycznej pani architekt. Kobieta zdradza jednak, że jej praca jest zarazem wielką pasją i obszarem, w którym może się realizować. Co ciekawe, projektantka w wolnych chwilach uwielbia także malować. Jej działa możemy znaleźć na profilach w social mediach.

Prywatnie, architektka z programu Nasz nowy dom jest matką dwójki dzieci: siedmioletniej Ani i dwunastoletniego Szymona. Wiadomo także, że kobieta jest wrażliwa na krzywdę innych. Chętnie udziela się w akcjach charytatywnych związanych ze sztuką.

Marta Kołdej Nasz nowy dom
Marta Kołdej dołączyła do obsady programu Nasz nowy dom.

Zobacz także: Co wiemy o Arturze Witkowski z programu Nasz nowy dom?

Marta Kołdej: Nasz nowy dom

Program Nasz nowy dom jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej wzruszających pośród produkcji emitowanych na Polsacie. Jesienią 2021 roku, a dokładnie 2 września premierę miał już 17. sezon programu.

W tym roku do grona projektantów, którzy służą pomocą przy metamorfozach najbardziej potrzebujących rodzin, dołączyła właśnie Marta Kołdej. Kobieta nie ukrywa, że połączenie pasji z pomocą innym to najlepsze, co mogło ją spotkać.

Już niebawem wraz z prowadzącą program Katarzyną Dowbor będzie miała okazję przyczynić się do wielkich zmian, a oprócz tego współpracować z grupą naprawdę zgranych ekip remontowych.

Marta Kołdej: Instagram

Nowa architekt z programu Nasz nowy dom prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martakoldej. Jednakże, jesteśmy przekonani, że liczba jej obserwatorów niebawem znacznie wzrośnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry