Marta Linkiewicz wypina pośladki w skąpym stroju – odważne zdjęcie!

18 listopada 2020
Przez: : MC

Marta Linkiewicz wypina pośladki w skąpym stroju. Najnowsza sesja zdjęciowa jest niezwykle odważna, a jej efekty robią wrażenie. Zobaczcie!

Marta Linkiewicz to znana osobowość medialna i influencerka, która swoją karierę rozpoczęła w 2015 roku. Wówczas opublikowała na swoim Snapchacie relacje z upojnego wieczoru z raperami z grupy Rae Sremmurd. Filmik ten szybko się rozprzestrzenił i swego czasu był hitem Internetu. Marta sprytnie wykorzystała ten moment do zyskania jeszcze większego rozgłosu. Regularnie zamieszczała w mediach społecznościowych relacje ze swoich odważnych i suto zakrapianych imprez, a internauci ochoczo oglądali jak Marta się bawi.

Rok temu Marta wzięła udział w Fame MMA, co diametralnie zmieniło jej życie. Od tamtego momentu Linki poświęciła się treningom i postawiła na zdrowy i sportowy tryb życia. Przeszła ogromną metamorfozę związaną z pozbyciem się zbędnych kilogramów, ale nie tylko. Widzowie Marty zauważyli jej zmianę zachowania. Uważają, że jest dojrzalsza i mądrzejsza, a dodatkowo zachwyca swoim wysportowanym i szczupłym ciałem.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster)

Zobacz także: Marta Linkiewicz pokazała kolejną metamorfozę włosów! Influencerka nie przestaje zaskakiwać!

Marta Linkiewicz wypina pośladki w skąpym stroju!

Marta po przejściu ogromnej metamorfozy nie zrezygnowała z Instagrama. Wciąż jest aktywna i regularnie zamieszcza na swoim profilu relacje oraz zdjęcia. Nie da się ukryć, że większość fotografii Linki jest z profesjonalnych sesji zdjęciowych, często bardzo odważnych. Jej profil cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go ponad 1,2 mln osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Co więcej, Marta słynie ze swoich nietuzinkowych i oryginalnych stylizacji. Mnóstwo z nich znajdziemy właśnie na jej Instagramie.

Marta Linkiewicz wypina pośladki na najnowszym zdjęciu na Instagramie. Linki pozuje skąpym stroju, eksponując swoją szczupłą sylwetkę. Internauci nie kryją zachwytu i zasypali Martę setką komplementów.

W komentarzach pod odważnych zdjęciem czytamy:

“Piękna🔥❤️😍”

“Mega🔥”

“Ogień!”

Jak podobają Wam się efekty najnowszej sesji zdjęciowej Marty?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz