Marta Kubacka – żona Dawida Kubackiego [ślub, Instargram, czym się zajmuje]

21 listopada 2019
Przez: : KS

Marta Kubacka jest żoną Dawida Kubackiego. Z sezonu na sezon radzi sobie coraz lepiej w rywalizacji z najlepszymi na świecie skoczkami narciarskimi. Jest również bardzo szczęśliwy w życiu prywatnym. Dowiedzmy się, co o niej wiadomo!

Marta Kubacka: czym się zajmuje

Żona Dawida Kubackiego pochodzi z Katowic. Ukończyła studia na tamtejszej Akademii Wychowania Fizycznego. Co ciekawe, przez kilka lat trenowała szermierkę. Jednakże, nie odniosła w tej dziedzinie żadnych znaczących sukcesów. Niewątpliwie sport jest jedną z rzeczy, które połączyły tę dwójkę. Obecnie mieszka z ukochanym w Zakopanem i pracuje jako kierowniczka w sklepie z odzieżą.

Marta i Dawid Kubaccy

Para, mimo młodego wieku, zna się już wiele lat. To właśnie Marta jest wsparciem dla sportowca zarówno w tych szczęśliwych momentach, kiedy świętuje sukcesy, ale również, gdy nie wszystko idzie po jego myśli. Jak wiadomo sport jest nieprzewidywalny, a kobieta potrafi zrozumieć swojego męża, ponieważ sama jest sportowcem. Możemy zobaczyć ją niemalże na wszystkich konkursach, na całym świecie, kiedy wiernie kibicuje Kubackiemu. Na oświadczyny zdecydował się podczas wspólnych wakacji w prestiżowym kurorcie w Egipcie. Oczywiście, zostały one przyjęte bez chwili namysłu.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Zakochani na ślubnym kobiercu stanęli 1 maja 2019 roku. Uroczystość odbyła się w kościele na Bachledówce. Co ciekawe, w tym samym miejscu pobrali się Ewa i Kamil Stoch. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć kolegów z kadry narodowej pana młodego, przedstawicieli różnych stowarzyszeń oraz najbliższej rodziny. Wszyscy goście bawili się znakomicie, czego nie omieszkali podkreślić w opisach wspólnych zdjęć z nowożeńcami na swoich profilach społecznościowych.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marta Kubacka: Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martaaaem. Liczba jej obserwatorów wynosi prawie 10 tysięcy. Wśród zdjęć, jakie dodaje nie brakuje wspólnych z mężem z różnych części świata. Możemy znaleźć tam również kawałek sesji, która odbyła się po ich ślubie. Trzeba przyznać, że wyglądają ze sobą naprawdę świetnie!

Zobacz także: Kubacki pokazał córeczkę

Źródło: Instagram Marty Kubackiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz