Połącz się z nami

Marta Manowska miała wypadek! Zdjęcia do „Rolnik szuka żony” odwołane?

Z życia gwiazd

Marta Manowska miała wypadek! Zdjęcia do „Rolnik szuka żony” odwołane?

Marta Manowska miała wypadek! Niedawno pisaliśmy o nieszczęśliwym zdarzeniu podczas aktywnych zajęć w wodzie, jednak na szczęście nic poważnego się nie stało. Na swoim Instagramie Marta Manowska poinformowała, iż uległa wypadkowi samochodowemu. Co ze zdjęciami do programów, które będzie prowadzić?

Marta Manowska wypadek na wodzie

Niespełna dwa tygodnie temu Marta Manowska miała wypadek, podczas uprawiania sportów wodnych. Mianowicie, pływała na desce surfingowej. Na szczęście obrażenie nie były na tyle poważne, aby zrezygnować z prowadzenia jesiennych programów. Dzięki zabiegom fizjoterapii i kołnierzu ortopedycznym, Marta wróciła do pracy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Marta Manowska kolejny wypadek

Okazuje się, że prezenterka uległa kolejnemu nieszczęśliwemu zdarzeniu. Mianowicie, jak sama poinformowała na swoim Instagramie, uczestniczyła w wypadku samochodowym. Jak podaje „Fakt”, Marta Manowska dotarła na plan, jednak jej stan nie był za dobry. W związku z tym, postanowiła wziąć tydzień wolnego. Zdjęcia do „Rolnik szuka żony” odwołano. Producenci czekają, aż Marta wróci do zdrowia i będą kontynuować nagrania.

 

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

Jeszcze była taka próba trzymania powagi na sesji. Cztery próby podjęte Co Wy na to? ?? . . . Sesja promocyjna na potrzeby @badzmyrazem.tvp @thevoiceseniortvp Mua: @dagmakeupart Stylist: @kamilabrudzynska Hair: @puszysty_loczek

 

Post udostępniony przez MARTA ? MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska opisała na swoim InstaStory wypadek:
„Jeżdżę od 18. roku życia, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, przejechałam 140 tysięcy kilometrów. Obecnym autem 10 tysięcy. Jechałam bardzo powoli, a droga była pusta. Wystarczyła sekunda nieuwagi, abym zatrzymała się na drugim samochodzie. Inne ruszyły, natomiast to przede mną zahamowało. Spuściłam wzrok na sekundę, nie pisałam sms, nie nagrywałam instastory i nie pisałam maili”. 

Dodatkowo, aktorka wspomniała o tym, iż uderzyła klatką piersiową w kierownicę, obiła nogi i boli ją bark.

Mamy nadzieję, że odpocznie i przy okazji życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry