Marta Manowska: [wiek, Sanatorium miłości, kariera, mąż, Instagram]

12 czerwca 2020
Przez: : KS

Marta Manowska to prowadząca uwielbiane przez telewidzów programy. Cieszy się dużą sympatią ze strony odbiorców, którzy interesują się nie tylko jej karierą, ale także życiem prywatnym, które do tej pory pozostaje dużą zagadką. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska: wiek

Manowska pochodzi z Siemianowic Śląskich. Urodziła się 31 marca 1984, a co za tym idzie ma 36 lat. Przez pewien czas mieszkała, a także studiowała dziennikarstwo w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim. Co ciekawe, uczyła się także na jednym z hiszpańskich uniwersytetów na kierunku historia sztuki.

Marta Manowska: kariera

Pracę w zawodzie zaczęła od radia, a następnie była redaktorką w dzienniku. Okazuje się, że tworzyła również kampanie reklamowe. Sama wystąpiła w kilku reklamach. Na swoim koncie ma także epizodyczne role w serialach oraz na deskach teatrów. Wystąpiła również w teledysku Moniki Kuszyńskiej. Jest autorką trzech książek, a każda z nich związana jest z ważnym epizodem z jej życia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez MART (@martamanowska)

Marta Manowska: Sanatorium miłości

Kobieta wielokrotnie pracowała przy produkcji programów telewizyjnych. Między innymi były to Ugotowani i Bitwa na głosy. Jednakże, największą popularność przyniosło jej prowadzenie uwielbianych przez Polaków programów. Mianowicie, jest gospodynią Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości. Nie ukrywa, że bardzo często darzy sympatią uczestników prowadzonych przez siebie produkcji i ma z nimi kontakt nawet po zakończeniu występów w telewizji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez MA (@martamanowska)

Marta Manowska: mąż

Dziennikarka bardzo dba o swoją prywatność. Mimo, że ze swoimi fanami dzieli się wieloma informacjami, nigdy nie pokazała się publicznie z partnerem. Nie wiadomo nawet, czy jej serce jest już przez kogoś zajęte. W sieci pojawiały się spekulacje, że jest w związku z jednym z mężczyzn pracujących przy tej samej produkcji, jednak gwiazda nie odniosła się do nich.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony prze (@martamanowska)

Marta Manowska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @martamanowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 129 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony p (@martamanowska)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej