Marta Paszkin: [wiek, Rolnik szuka żony, mąż, dziecko, Dance Dance Dance, Instagram]

24 lutego 2021
Przez: : KS

Marta Paszkin popularność zyskała biorąc udział w programie ,,Rolnik szuka żony’’, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Już niebawem, wraz ze swoim partnerem zaprezentuje się na parkiecie trzeciej edycji tanecznego show ,,Dance Dance Dance’’, który wraca na antenę wiosną. jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marta Paszkin: wiek

W trakcie trwanie programu ,,Rolnik szuka żony’’ telewidzowie poznali Martę, a co za tym idzie, dowiedzieli się także ile ma lat i skąd pochodzi. Okazuje się, że blondynka urodziła się w 1987 roku, a więc w tym roku będzie obchodziła swoje 34. urodziny. Kobieta pochodzi z Warszawy i to właśnie stamtąd przyjechała na wieś by osobiście poznać swojego, jak się okazuje aktualnego partnera. Wiadomo także, że z wykształcenia jest germanistką.

Marta Paszkin: ,,Rolnik szuka żony’’

Paszkin postanowiła wziąć udział w siódmej edycji programu ,,Rolnik szuka żony’’. Jak widomo, widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników tej produkcji. Tak stało się także i tym razem. Okazało się, że Marta i Paweł Bodzianny zakochali się w sobie, a po zakończeniu programu zdecydowali iść razem przez życie. Razem wychowują córkę kobiety z poprzedniego związku. Wiadomo, że dziewczynka urodziła się w 2014 roku. Wszystko wskazuje na to, że nic nie może stanąć na drodze ich uczuciu.

Marta Paszkin: ,,Dance Dance Dance’’

Niedawno, oficjalnie poznaliśmy wszystkie pary, które wezmą udział w nowej edycji programu ,,Dance Dance Dance’’. Wśród nich znaleźli się właśnie Marta i Paweł znani z ,,Rolnik szuka żony’’. Jak się okazuje, kobieta jest wielką miłośniczką tańca i chętnie sprawdzi swoje umiejętności na parkiecie wśród innych gwiazd.

Marta Paszkin: Instagram

Marta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marta_paszkin. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 66 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mkin (@marta_paszkin)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej