Połącz się z nami

Marta Wierzbicka: [wiek, filmy, waga, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Marta Wierzbicka: [wiek, filmy, waga, partner, Instagram]

Marta Wierzbicka to niewątpliwie jedna z najbardziej popularnych aktorek serialowych młodego pokolenia. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie przeszła bardzo dużą metamorfozę, co nie uciekło uwadze internautom. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka: wiek

Na pewno, dla wielu telewidzów dużym zaskoczeniem może być  fakt, że Wierzbicka ma już 29 lat. Wszystko dlatego, że poznaliśmy ją jako małą dziewczynkę. Pochodzi z Warszawy, a urodziła się 30 stycznia 1991 roku. Dorastała z siostrą Katarzyną. Jest aktorką nie tylko telewizyjną, ale także dubbingową i teatralną. Wiadomo również, że studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na swoim koncie ma już kilka kampanii reklamowych, a co więcej odważną sesję w magazynie ,,Playboy’’.

Marta Wierzbicka: filmy

Niezaprzeczalnie największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Oli Zimińskiej w serialu ,,Na Wspólnej’’, który jest emitowany na antenie TVN od wielu lat. Mimo, że zdecydowała się na dwa lata przerwy od gry swojej postaci, ostatecznie powróciła na plan. Oprócz tego, podłożyła głos głównej bohaterki w dwóch częściach filmu ,,Alicja w Krainie Czarów’’. Na swoim koncie ma także epizodyczne role w innych polskich serialach. Ponadto, telewidzowie mogli oglądać ją w programach ,,Taniec z gwiazdami’’ oraz ,,Azja Express’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Maricka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka: waga

W ostatnim czasie, aktorka przeszła spektakularną zmianę, co szybko zauważyli jej fani. Mianowicie, udało jej się zrzucić kilka kilogramów. Co więcej, w pewnym momencie sugerowano jej, że wygląda nawet za szczupło.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przezbicka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka: partner

Mimo, że Wierzbicka nie afiszuje się ze swoim życie prywatnym, niedawno zdradziła, że jej serce jest już zajęte. Mimo, że w sieci na próżno szukać jego wizerunku, aktorka na swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, gdzie dają sobie romantycznego buziaka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Mcka (@mtttttm)

Marta Wierzbicka: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @mtttttm. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi ponad 275 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martcka (@mtttttm)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry