Połącz się z nami

Marta z „Hotel Paradise” w zmysłowej bieliźnie odsłoniła pośladki!

News

Marta z „Hotel Paradise” w zmysłowej bieliźnie odsłoniła pośladki!

Nowa uczestniczka reality- show zdążyła już nieźle namieszać w programie. To z pewnością atrakcyjna kobieta, która spodobała się niejednemu mieszkańcowi hotelu. Marta z „Hotel Paradise” w zmysłowej bieliźnie odsłoniła pośladki na Instagramie! Wygląda kusząco?

Marta Szkobel to 25-letnia uczestniczka programu „Hotel Paradise”. Pochodzi z Łodzi i pracuje w banku. Jej ogromną pasją jest modeling. Do programu zgłosiła się po to, aby odnaleźć miłość. Jej partner powinien mieć poczucie humoru oraz dobrze by było, gdyby był brunetem z ciemnym zarostem.

Wchodząc do programu wiedziała, że czeka ją trudne zadanie, gdyż musiała odbić faceta jednej z uczestniczek. Jej plan jednak się udał i Maciek wybrał ją podczas rajskiego rozdania. Niemniej jednak, mimo, ze chłopak zauroczył się dziewczyną, ona ma inny obiekt westchnień.

W ostatnim odcinku „Hotel Paradise”, Szkobel zwierzyła się Ani, że lubi Maćka, jednak podoba jej się Adam, jednak ze względu na Violę, nie będzie o niego zabiegać. Maciek może czuć również zagrożenie ze strony nowego uczestnika Łukasza, który wyraźnie zainteresował się dziewczyną.

Nic dziwnego, bowiem Marta jest bardzo naturalną i atrakcyjną dziewczyną, z którą można porozmawiać na każdy temat.

Czy rzeczywiście Marcie udało się odnaleźć miłość w programie? Tego jeszcze nie wiemy. Mimo, że nagrania do reality- show już dawno się skończyły i wiadomo, czy jakiejkolwiek parze udało się przetrwać razem na balijskiej wyspie, widzowie jeszcze muszą poczekać na rozstrzygnięcie tej zagadki.

Marta z „Hotel Paradise” w zmysłowej bieliźnie odsłoniła pośladki!

Po skończonych zdjęciach, uczestnicy wrócili do Polski i teraz sa bardzo aktywni na swoich profilach społecznościowych. Całkiem niedawno Marta zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, którym oczarowała niejednego mężczyznę. Pozuje na nim, w seksownej koronkowej bieliźnie odsłaniając pośladki.

„Od tego siedzenia w domu można już dostać bzika, a jak u Was? Jakie są wasze ulubione sposoby na nudę? ☺ Ja radzę sobie filmem, książką, muzyką i dobrym jedzeniem ❤”– napisała Marta.

Nie da się ukryć, że 25-latka na tym zdjęciu prezentuje się fantastycznie. Męska część „Hotelu Paradise” z chęcia komentowała gorącą fotkę Marty:

„ja to dostaje bzika jak widzę takie zdjęcia 😍😈”- napsiał Łukasz „Długi”.

🌶️🌶️🌶️ – dodał Chris.

A wam, jak się podoba Marta w tak zmysłowej i seksownej odsłonie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry