Połącz się z nami

Marta Żmuda-Trzebiatowska przeżyła ciężkie chwile! „Miałam kryzys”!

Z życia gwiazd

Marta Żmuda-Trzebiatowska przeżyła ciężkie chwile! „Miałam kryzys”!

Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz udzieliła tak szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o urokach i trudach macierzyństwa. Miała chwile zwątpienia, że nawet zastanawiała się nad porzuceniem aktorstwa! Czym było to spowodowane? Zobaczcie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w związku z aktorem Kamilem Kulą. Małżonkowie pobrali się w 2015 roku, a w uroczystości wzięli udział tylko najbliżsi pary. W 2017 roku powitali na świecie swojego synka, któremu dali na imię Bruno. Żmuda-Trzebiatowska bardzo dba o swoją prywatność. Bardzo rzadko możemy ją widzieć na ściankach czy branżowych imprezach. Również szczelnie dba o to, aby w sieci nie pojawiały się zdjęcia jej synka. Teraz zdecydowała się na opowiedzenie serwisowi „Viva.pl” o swoim macierzyństwie! Zobaczcie!

Za niedługo w kinach będzie miał premierę film, w którym zagrała aktorka. „Mowa ptaków” w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z jej udziałem jak sama wyznała, przyczynił się do tego, że Marta nie zrezygnowała z kariery aktorskiej. Żmuda-Trzebiatowska w wywiadzie wyznała, że telefon od reżyserki uratował ją od tego, że już nie zobaczylibyśmy jej na naszych ekranach.

„To był magiczny moment: urodziłam dziecko i planowałam roczny urlop macierzyński, aby odpocząć od wszystkiego i zastanowić się na spokojnie, czy chcę jeszcze być aktorką”.

Reżyserka obsady, Marta Kownacka zadzwoniła do aktorki w odpowiednim momencie. Trzebiatowska zaledwie 3 miesiące wcześniej urodziła synka i poważnie zastanawiała się nad swoją aktorską przyszłością. Jak sama wyznała w wywiadzie, przechodziła ona kryzys i nie wiedziała do końca czy faktycznie idzie dobrą drogą.

„Miałam lekki kryzys, ale to jest normalne w tym zawodzie. Stanęłam pod ścianą, zadając sobie pytania, czy to, co robię ma sens, czy tędy droga, czy może powinnam robić w życiu coś innego? Cieszyłam się, że mam rok na przemyślenia i dałam sobie prawo, żeby się nad wszystkim zastanowić”– wyznała szczerze w wywiadzie!

Kiedy przyjęła propozycję, w rozmowie z reżyserem filmu, Xawerym Żuławskim powiedziała mu, że w ostatniej chwili zadzwonił telefon, ponieważ ona miała prawie podjętą decyzję o pożegnaniu się z aktorstwem. Co odpowiedział jej na to Żuławski?

„A on na to odpowiedział, że jego ojciec właśnie siedzi na chmurce i mówi: „Chcesz, chcesz, nawet nie wiesz jak bardzo chcesz”– ojcem Xawerego był Andrzej Żuławski, również reżyser, który odszedł w 2016 roku.

Urodzenie dziecka spowodowało to, ze życie Marty zmieniło się o 180 stopni, a ona sama przyznała, że po narodzinach ogarnął ją totalny luz i po prostu pewne rzeczy zaczęły się dziać same.
A czy macierzyństwo zmieniło aktorkę i jej podejście do życia?

„Tak, bezpowrotnie. Nic nie jest już dla mnie takie ważne jak syn. Porażki czy sukcesy-to już nie zaprząta mojej głowy, nie zajmuje pierwszego miejsca. Co ma być, to będzie, zawodowo oczywiście. […] A po pracy wracam do domu, w którym czekają na mnie błękitne oczka, uśmiech na twarzy małego chłopca i powitanie „mamusia”. Nie ma nic piękniejszego!”– wyznała.

Jesteście ciekawi jak Marta wypadła w filmie Xsawerego Żuławskiego? Premiera już we wrześniu!

1 komentarz

1 komentarz

  1. gość

    24 lipca 2019 w 20:15

    Marta Żmuda-Trzebiatowska zagra w kolejnych sezonach serialu Blondynka wcieli się w postać 27-letniej Sylwii Kubus z Podlasia

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry