Połącz się z nami

Martyna Kupczyk: [kim jest?, wiek, Nasz nowy dom, Instagram]

Opisy gwiazd

Martyna Kupczyk: [kim jest?, wiek, Nasz nowy dom, Instagram]

Martyna Kupczyk to bez dwóch zdań jedna z najbardziej popularnych architektek w Polsce. Dużą popularność zdobyła występując w programach telewizyjnych, związanych właśnie z tematyką remontową. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat jej życia prywatnego. Jeśli należycie do tego grona, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Martyna Kupczyk: wiek

Okazuje się, że w sieci na próżno szukać informacji na temat wieku sympatycznej pani architekt. Kobieta należy do grona osób, które niemalże w ogóle nie dzielą się swoim życiem prywatnym publicznie. Jednakże, w jednym z wywiadów zdradziła, że przez pewien czas mieszkała za granicami Polski. W Irlandii spędziła aż 7 lat życia, gdzie pracowała w swoim zawodzie.

Martyna Kupczyk: kim jest?

Kobieta wyznała, że po ciężkim dniu pracy i stresie, który tam ją spotyka, najbardziej lubi relaksować się spacerując po nadmorskiej plaży. Tego nauczyła się będąc za granicą, lecz zebrane muszle kolekcjonuje do dziś. Jest także właścicielką biura projektowego Emka, które założyła w 2012 roku. Jej siedziba umiejscowiona jest w Piotrkowie Trybunalskim. Do swoich projektów inspiracje zbiera z każdego miejsca, w którym się znajduje. Na każdym etapie budowy, stara się wizualizować sobie efekt finalny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Martyna zyk (@martyna_kupczyk)

Martyna Kupczyk: Nasz nowy dom

,,Nasz nowy dom’’ to program, który na antenie Polsatu gości już od 2013 roku. Prowadzi go Katarzyna Dowbor, jednak to właśnie Kupczyk jest motorem napędowym każdej metamorfozy. Producenci podejmują się nierzadko trudnych projektów, aby pomóc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Oprócz tego, kobieta wzięła również udział w jednej z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’. Na parkiecie tanecznym jej instruktorem był Żora Korolyow.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Martpczyk (@martyna_kupczyk)

Martyna Kupczyk: mąż

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda mężczyzna, któremu udało się zdobyć serce architekt z programu ,,Nasz nowy dom’’. Niestety, Kupczyk nigdy nie wyjawiła, kim jest ojciec jej dziecka. Kilkuletnia dziewczynka, która jest bardzo podobna do swojej mamy ma na imię Kornelia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Martczyk (@martyna_kupczyk)

Martyna Kupczyk: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @martyna_kupczyk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 32 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyzyk (@martyna_kupczyk)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry