Połącz się z nami

Martyna Lewandowska: [Big Brother,wiek]

Opisy gwiazd

Martyna Lewandowska: [Big Brother,wiek]

Program Big Brother powrócił na antenę po kilku latach przerwy. Druga edycja po powrocie na antenę TVN7 zacznie się już 13 września. Niewątpliwie telewidzowie już teraz astanawiają się, kto pojawi się w domu Wielkiego Brata. Co ciekawe, to oni maja znaczące zdanie w tej sprawie. Za pomocą głosowania zadecydują, kogo chcą tam zobaczyć. Kim jest Martyna Lewandowska, pierwsza z kandydatek?

Martyna Lewandowska: wiek

Pierwsza z kandydatek do wejścia do programu Big Brother nazywa się Martyna Lewandowska. Ma 21 lat. Na co dzień pracuje jako kosmetyczka. Wyznała, że pochodzi z małego miasta, a decyzja o wzięciu udziału w programie była spontaniczna. Co ciekawe, podjęła ją głównie ze względu na namowy znajomych. Według niej ma niezwykły temperament i jest bardzo przebojową osobą. Dzięki temu, że zajmuje się kosmetologią może pokazywać kobietom, jakie są piękne i zaznacza, że robi to bardzo chętnie.

Martyna Lewandowska Big Brother

Obecnie dziewczyna rywalizuje o wejście do programu z Wiktorią Józefiok oraz Sewerynem Sroką. Tak jak pisaliśmy już wcześniej ich los jest w rękach telewidzów. To oni zdecydują, kto dołączy do grona uczestników drugiej edycji Big Brothera. Głosowanie odbywa się drogą internetową lub smsową. Martyna Lewandowska ma przypisany nr 1. Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów przygodę w Big Brotherze 13 września.

Big Brother 2019

Kolejny sezon Big Brothera zacznie się 13 września 2019 roku. Tak jak poprzednia edycja emitowany będzie na TVN7. Tym razem prowadzącą została Gabi Drzewiecka. Już w ten piątek o godzinie 20 dowiemy się, kto oprócz Karoliny Włodarskiej z pierwszej edycji zamieszka w domu Wielkiego Brata. Tego dnia, podczas premiery przekonamy się, czy Martyna miała poparcie wśród głosujących. Myślicie, że udało jej się przekonać fanów programu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry