Połącz się z nami

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska potrącona

Z życia gwiazd

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie! Podróżniczka przebywa obecnie w Libanie, ponieważ kręcony jest tam kolejny odcinek „Kobiety na krańcu świata”. Podczas relacji Martyny doszło do niepokojącego wypadku, który został przez nią nagrany.

Martyna Wojciechowska jest znaną prezenterką, podróżniczką, dziennikarką, a także redaktorką naczelną polskiej edycji National Geographic oraz National Geographic Traveler. Co ciekawe, swoją pracę rozpoczęła zaraz po zdobyciu Mount Everest. Wyjątkowe i poruszające podróże Martyny możemy obserwować w jej programie pt. „Kobieta na krańcu świata”. Wojciechowska jest także kierowcą rajdowym. Wzięła udział w Rajdzie Dakar i Rajdzie Transsyberia, gdzie razem z Andrzejem Derengowskim stawili się na mecie jako jedyna polska grupa. Zajęli wówczas 2. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Martyna Wojciechowska jest obecnie w szczęśliwym związku z Przemysławem Kossakowskim. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, a także skromne sugestie dotyczące ich zaręczyn.

Zobacz także: Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Kossakowskim! Długo utrzymywała ten fakt w tajemnicy!

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód w Bejrucie!

Martyna przemierza najodleglejsze zakątki świata, aby przedstawić i nagłośnić sytuację tamtejszych kobiet. Podróżniczka przebywa obecnie w Libanie, gdzie nagrywany jest kolejny odcinek programu „Kobieta na krańcu świata”.

Warto wspomnieć, że sytuacja gospodarcza w Libanie jest najgorsza od wielu lat. Ponadto niepokojące wydarzenia z 4 sierpnia, kiedy w porcie w Bejrucie doszło to wybuchu 2750 ton saletry amonu spowodowały dodatkowy chaos w państwie. Zginęło wówczas ponad 160 osób, a około 6 tysięcy zostało rannych. Szacuje się, że około 300 tysięcy osób zostało bez dachu nad głową. To jednak nie koniec niepokojących wieści. Podczas pobytu Martyny w Bejrucie doszło do kolejnego niebezpiecznego wybuchu! Tym razem spłonął portowy magazyn, w którym znajdowało się paliwo oraz opony.

„Kolejny dzień nagrań programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Przyjechałam do Bejrutu, żeby spotkać się z wyjątkową Kobietą i opowiedzieć Wam Jej historię. Niedługo będziecie mieli okazję Ją poznać” – relacjonowała na swoim Instagramie Martyna.

View this post on Instagram

Magnesy… to zawsze znajdziecie w moim plecaku, kiedy wracam z KRAŃCA ŚWIATA✌️😜 Drobiazgi, pamiątki dla bliskich, które mają w sobie podróżniczego ducha i przy których mogę być spokojna, że nie przekroczę limitu bagażu🤪 A jak uniknąć niechcianego „nadbagażu finansowego” na wyjeździe? Mam małą wskazówkę! Jeśli używacie karty płatniczej podczas zagranicznych wyjazdów to na pewno często widzieliście na terminalu możliwość płatności polską walutą. To tak zwane DCC (Dynamic Currency Conversion), usługa, która polega na możliwości wypłaty pieniędzy z bankomatu lub zapłaty kartą w walucie z konta w złotówkach. Opcja ta wydaje się bardzo wygodna, bo od razu widać, ile dokładnie pieniędzy zostanie pobranych z naszego konta. Przy podejmowaniu takiej decyzji należy pamiętać, że kursy oferowane przez DCC zawierają również marżę agenta rozliczeniowego, która jest „ukryta” w kursie. Dlatego kiedy na terminalu przy płatności lub na bankomacie widzicie do wyboru dwie opcje płatności WYBIERAJCIE WALUTĘ LOKALNĄ✌️ A jeśli korzystacie z @mbankpl to przed wyjazdem możecie w aplikacji mBanku po prostu wyłączyć usługę DCC przy swojej karcie. Wtedy transakcje obarczone dodatkowymi kosztami nie zostaną zrealizowane. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na małe przyjemności już na miejscu! Bilet do muzeum, miejscowy przysmak albo pamiątkę dla bliskich! U mnie to magnesy, a u Was? Co najczęściej przywozicie? DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ w podróży! M. PS. Więcej informacji na stronie👇 www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/visa-swiat-intensive/?kampania=mw (aktywny link na instastory) #mbank #doswiadczajwiecej #intensive #mbankintensive #visaintensive

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Wojciechowska wspomniała także, że sytuacja polityczno-gospodarcza w kraju wciąż nie jest stabilna, a ludzie mają dosyć panującego chaosu.

„A jak obecnie wygląda codzienność w Libanie? Czuć, że nastroje są napięte, ludzie są już zmęczeni chaosem politycznym, gospodarczym, brakiem perspektyw i tragicznym w skutkach wybuchem, który miał miejsce miesiąc temu. Wczorajszy pożar to kolejna tragedia, z którą Libańczycy muszą się zmierzyć” – dodała.

Podczas tej relacji Martyna przemierzała ulice Bejrutu nagrywając film. Niespodziewanie doszło do niebezpiecznej sytuacji, w której jadący samochód potrącił Wojciechowską! Film z tych wydarzeń możecie obejrzeć poniżej:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry