Połącz się z nami

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny – pokazała prezent od adoptowanej z Tanzanii córki!

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny

Z życia gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny – pokazała prezent od adoptowanej z Tanzanii córki!

Martyna Wojciechowska świętuje swoje 46. urodziny i jednocześnie pierwszą rocznicę swojej fundacji UNAWEZA! Zamieściła emocjonalny wpis oraz pokazała, co otrzymała od adoptowanej z Tanzanii córki – Kabuli.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych podróżniczek w naszym kraju. Jej program „Kobieta na krańcu świata” cieszy się ogromną popularnością i od lat zbiera przed telewizorami całe rzesze fanów. Martyna jest również redaktorką naczelną polskiej edycji National Geographic oraz National Geographic Traveler. Co ciekawe, swoją pracę rozpoczęła zaraz po zdobyciu Mount Everest.

Co ciekawe, Martyna była aż pięciokrotnie zaręczona i dwukrotnie odwoływała ślub w ostatniej chwili. Związana była z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię. Mężczyzna zmarł 4 lata temu z powodu nowotworu. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Przemysławem Kossakowskim. 

Zobacz także: Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Kossakowskim! Długo utrzymywała ten fakt w tajemnicy!

Martyna Wojciechowska świętuje 46. urodziny!

Słynna podróżniczka obchodzi dzisiaj swoje urodziny! Z tej okazji zamieściła na swoim Instagramie aż dwa posty. W jednym z nich poinformowała, że to nie jedyna rocznica, ponieważ minął dokładnie rok od założenia przez Martynę fundacji UNAWEZA, która zajmuje się pomocą kobiet z całego świata.

„46. URODZINY i 1. URODZINY! Dzisiaj świętuję PODWÓJNIE! W imieniu swoim i w imieniu Fundacji UNAWEZA. Czy można lepiej zacząć poniedziałek?😜” – rozpoczęła Martyna.

Z postu dowiadujemy się także, że w ciągu roku udało się zebrać prawie 1,5 mln zł na pomoc potrzebującym kobietom.

Ponadto, Martyna wspomniała również o prezencie, który otrzymała od swojej adoptowanej z Tanzanii córki – Kabuli. Dziewczynkę mogliśmy poznać w jednym z najpopularniejszych odcinków „Kobiety na krańcu świata”. Okazuje się, że Kabula wykonała dla Martyny laurkę – grafikę oraz dołączyła wzruszające życzenia:

„Dziękuję Bogu za wszystkie jego uczynki w jej życiu, od momentu urodzenia, aż do teraz. Dziękuję za to, że dał jej serce i wizje, które roznosi po całym świecie i wyciąga pomocną dłoń.  Modlę się, aby Bóg chronił ją przed wszelkimi przeszkodami, które utrudniają jej spełnienie tego, co chce osiągnąć. Dziękuję również Bogu za wprowadzenie jej do mojego życia. Dziękuję Jej za wszystko, co zrobiła dla mnie i wielu ludzi na całym świecie. Droga Mamo, życzę Ci miłych i szczęśliwych urodzin jutro, ciesz się swoim szczęściem i bądź błogosławiona”

My także dołączamy się od życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry