Połącz się z nami

Martyna z „Hotel Paradise” była w Playboy’u! Zobaczcie jej gorące zdjęcie!

Martyna z Hotel Paradise

Moda i uroda

Martyna z „Hotel Paradise” była w Playboy’u! Zobaczcie jej gorące zdjęcie!

W najnowszym odcinku poznaliśmy nową uczestniczkę, dla której obecność kamer to nic nowego! Martyna z „Hotel Paradise” była w Playboy’u!

Zobaczcie bardzo odważne zdjęcie Martyny Kondratowicz! Prezenterka telewizyjna uwielbia eksponować zwoje zgrabne ciało!

Za nami kolejny odcinek najnowszego reality-show stacji TVN7 „Hotel Paradise”. Na rajskiej wyspie robi się coraz bardziej gorąco. Jeszcze nie tak dawno temu widzowie i uczestnicy programu pożegnali pierwszego wyspiarza Szymona Reicha, a właśnie na ekranach pojawiła się nowa piękność. W szóstym odcinku do osób, które walczyć będą o główną wygraną, dołączyła Martyna Kondratowicz. Piękna blondynka momentalnie zwróciła na siebie uwagę pozostałych uczestników show.

Martyna w „Hotel Paradise” od razu dostała zadanie do wykonania. Atrakcyjna uczestniczka musiała wybrać na randkę dwóch mężczyzn i zdecydowała, że bliżej pozna Macieja oraz wysokiego Łukasza. Kilka godzin później w rajskim hotelu pojawiła się prowadząca Klaudia El Dursi, co zwiastowało nadchodzące zmiany. Martyna musiała wybrać, z kim w „Hotelu Paradise” zechce spędzić kolejny tydzień i wybrała Łukasza. Tym samym nową singielką została Marietta.

Martyna z „Hotel Paradise” była w Playboy’u

Widzowie „Hotelu Paradise” poznając w ostatnim odcinku Martynę, dowiedzieli się, że to nie jest jej debiut w telewizji. Niektórzy z pewnością pamiętają ją ze stacji Eska TV, gdzie przez pewien czas była prezenterką. Niedawno dosyć niespodziewanie dla Martyny, stacja zakończyła z nią współpracę.

Martyna pojawiając się w „Hotelu Paradise”, zaznaczyła, że możliwość pokazania się przed kamerami może sprawdzić, że zdobędzie większą popularność. Przyglądając się jej Instagramowi, który z dnia na dzień śledzi coraz większa ilość obserwatorów, widać, że praca przed obiektywem to dla niej chleb powszedni. Martyna z „Hotel Paradise” w grudniu 2018 była gwiazdą Playboy’a. Atrakcyjna blondynka wystąpiła w baśniowej sesji. Zobaczcie te gorące zdjęcia!

Myślice, że Martyna z „Hotel Paradise” ma szansę dojść do finału? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, a jesteśmy przekonani, że z pewnością będzie się działo!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry