Martyna ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” urodziła! Pokazała zdjęcie synka!

22 września 2022
Przez: : M.S.

Martyna Końca po raz pierwszy została mamą. Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia radosną nowiną pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, zamieszczając zdjęcie swojego synka.

Martyna Końca ze Ślubu…

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Niestety udział w reality-show okazał się dla niej dość pechowy. Eksperci dobrali jej partnera, który od samego początku jej nie odpowiadał. Co więcej, później okazało się, Maciek nie zbyt dobrze traktuje swoją żonę, poniżając ją i kompromitując.

Mężczyzna mieszkał w akademiku, do którego przyjął swoją żonę, a na imprezę urodzinową oprócz Martyny zaprosił także swoją byłą dziewczynę i to z nią spędził większość czasu. Ostatecznie małżeństwo Martyny i Maćka zakończyło się fiaskiem, a uczestniczka reality-show przez długi czas miała żal do produkcji programu, o to, w jaki sposób została pokazana w telewizji.

Na szczęście Martyna odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Na początku maja, uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

W końcu Martyna podzieliła się szczęśliwą nowiną i zamieściła na swoim profilu zdjęcie noworodka. Tym samym była uczestniczka randkowego reality-show poinformowała o tym, że została mamą. Dodała także, że jej synek urodził się 10 dni po terminie i otrzymał 10/10 punktów.

“10 dni po terminie i oto w końcu jest- nasz CUD ❤️🥰
Najpiękniejszy syn jakiego mogłam sobie wymarzyć 😇
Chłopak na 10/10 🥰

Powiem tak- nasza droga, żeby sie w końcu zobaczyć nie była prosta 🥺😢 ale zdecydowanie warta❤️”

Pod zamieszczonym zdjęciem posypało się mnóstwo gratulacji dla dzielnej i szczęśliwej mamy.

My także serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Martyny Końca

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej