Połącz się z nami

Marzena Kawa: [kim jest?, wiek, kariera, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Marzena Kawa: [kim jest?, wiek, kariera, mąż, Instagram]

Marzena Kawa to dziennikarka, która cieszy się dużą sympatią wśród telewidzów programów informacyjnych. Wielu z nich, zastanawia się, co wiadomo o przebiegu jej kariery oraz życiu prywatnym. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Marzena Kawa: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że prezenterka ma 41 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Płocka, lecz na co dzień mieszka w Warszawie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku politologii. Według wielu widzów, jej znakiem charakterystycznym na antenie jest promienny uśmiech oraz pozytywna energia, którą zaraża z ekranu. Co ciekawe, na swoim swoich mediach społecznościowych informuje, że jak na właścicielkę takiego nazwiska, jest prawdziwą miłośniczką kawy. Ponadto, uwielbia podróże i dbanie o sylwetkę na siłowni.

Marzena Kawa: kariera

Okazuje się, że rozpoznawalność w branży telewizyjnej zyskała prowadząc prognozę pogody. Oprócz tego, tworzyła reportaże dotyczące ciekawych wydarzeń, które miały miejsce na terenie całej polski. Podczas swojej kariery występowała na antenie TVP Info oraz TVP 2. Przez pewien czas była prowadzącą programu ,,Pytanie na śniadanie’’, gdzie jej partnerem był dziennikarz sportowy Robert El Gendy. Podczas gdy Marzena Piasecka spodziewała się drugiego dziecka, Kawa zastąpiła ją w ,,Teleexpressie na deser’’ w informacyjnej stacji TVP. Oprócz tego, pracuje również jako wykładowca na jednej z uczelni wyższych.

Marzena Kawa: mąż

Na temat jej życia prywatnego niestety wiadomo niewiele. Dziennikarka zdradziła jedynie, że jest szczęśliwą mamą ośmioletniego chłopca. Zdarza się, że na swoich mediach społecznościowych publikuje ich wspólne zdjęcia. Jednakże, nie zdradza, kim jest jego ojciec. Nie wiadomo również, czy jest jej obecnym partnerem życiowym.  

Marzena Kawa: Instagram

Prezenterka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marzena_kawa. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 6 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry