Połącz się z nami

Marzena Rogalska poparła Strajk Mediów? Zakończyła „PnŚ” wymownym komentarzem…

Marzena Rogalska poparła Strajk

Z życia gwiazd

Marzena Rogalska poparła Strajk Mediów? Zakończyła „PnŚ” wymownym komentarzem…

Marzena Rogalska poparła Strajk Mediów prowadząc 10 lutego program „Pytanie na Śniadanie”? Podczas ogólnopolskiego strajku niezależnych mediów prowadząca program wraz z Tomaszem Kammelem, zakończyła go wymownym komentarzem. Internauci postanowili poruszyć ten temat na jej Instagramie. Co odpisała? Zobaczcie!

„Media bez wyboru”– pod takim hasłem odbył się 10 lutego strajk niezależnych mediów. Wiele stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych oraz serwisów internetowych na 24h zawiesiło swoją działalność, aby wyrazić swój sprzeciw wobec wprowadzenia przez rząd podatku od reklam.
Można było zauważyć, że wiele osób z pierwszych stron gazet stanęło murem za niezależnymi mediami, a w social-mediach pojawiło się mnóstwo czarno- białych zdjęć z napisem „Media bez wyboru”.

Jak można było się spodziewać, do strajku nie dołączyła Telewizja Publiczna. Dziennikarze oraz gwiazdy pracujące w TVP również były oszczędne w słowach na temat ogólnopolskiego protestu. Niemniej jednak wymowny komentarz Marzeny Rogalskiej na końcu wydania śniadaniowego programu stacji TVP 2, odbił się szerokim echem w sieci. Jej intrygujące zdanie zwróciło uwagę widzów, którzy postanowili drążyć temat na profilu prezenterki na Instagramie.

Zobaczcie również: TVP Info wydało oświadczenie w sprawie Strajku Mediów – „Tu jest Twój ulubiony program”

Marzena Rogalska poparła Strajk Mediów?

Środowe wydanie programu „Pytanie na Śniadanie” Marzena Rogalska zakończyła słowami:

„Dzisiaj nam nie jest do śmiechu”.

To właśnie te powyższe słowa, bardzo lubianej przez widzów prezenterki, odbiły się szerokim echem w sieci. Na Instagramie Marzeny Rogalskiej zaczęły pojawiać się pytania od internautów odnośnie do jej powyższych słów. Rogalska i tym razem nie zamierzała milczeć:

„Ostatnie Pani słowa w PnaŚ „dzisiaj nam nie jest do śmiechu”❤️❤️❤️”– napisała internautka.

„Bo nie jest❤️”– odpisała Rogalska.

„Ogromny szacun za obiektywne „bycie po środku”. Szacun🔥🙌❤️👏”– dodała kolejna z internautek.

Marzena Rogalska poparła Strajk

Co więcej, pod jednym z komentarzy z hasłem „Wolne Media” pojawiło się serduszko dodane przez prezenterkę. Czy jej wymowne słowa oraz gest oznaczają, że pomimo pracy dla Telewizji Publicznej Marzena Rogalska poparła Strajk Mediów?

Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry