Marzena Rogalska przejdzie do konkurencyjnej stacji TVP? Szykuje się gigantyczny transfer?

10 marca 2021
Przez: : W.M.

Według jednego z tabloidów uwielbiana dziennikarka, która miesiąc temu pożegnała się z TVP, szykuje się na transfer roku. Marzena Rogalska dołączy do TVN-u?

“Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji” – napisała w sieci Marzena. Tym wpisem jasno dała do zrozumienia, że niebawem widzowie zobaczą ją w innej telewizji.

“Marzena Rogalska odeszła z TVP

W połowie lutego widzów dwójkowej śniadaniówki czekała zaskakująca informacja. Marzena Rogalska, która od kilkunastu lat związana była z Telewizją Publiczną, gdzie na przełomie swojej kariery prowadziła wiele programów, oznajmiła, że odchodzi z TVP. Swoją decyzją podzieliła się także z fanami. Na profilu dziennikarki w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym zdradziła, że po 12 latach postanowiła zakończyć współpracę z Telewizją Publiczną i tym samym zrezygnować ze współprowadzenia programu „Pytanie na śniadanie”.

Zobacz także: Prezes Kurski oschle o odejściu Rogalskiej z TVP.

Okazało się, że zaskakująca decyzja uwielbianej dziennikarki zapadła w dniu protestu mediów.

„Środa 10 lutego była dla mnie przełomem. O strajku mediów dowiedziałam się rano, jadąc na mój dyżur w “Pytaniu na śniadanie”. To był dla mnie bardzo trudny dzień, moje radio, w którym pracuję, strajkowało, a telewizja, w której pracowałam, nadawała, jakby nic się nie stało” wyznała Rogalska w rozmowie z Onet.pl

Dziennikarka zdradziła swoje plany

Fanów dziennikarki, którzy od lat oglądać ją mogli u boku Tomasza Kammela w śniadaniówce, wyjątkowo zasmucił fakt, że Marzena podjęła decyzję o zakończeniu pracy w telewizji.

Rogalska-odeszła-z-tvp
Marzena Rogalska po 12 latach odeszła z TVP

Okazuje się, że Rogalska ma już plany odnośnie swojej dalszej kariery i wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas widzowie ponownie zobaczą ją w telewizji.

Na swoim Facebooku dziennikarka podzieliła się sentencją Ewy Drzyzgi, która jak wiadomo, od wielu lat związana jest z konkurencyjną stacją TVP i aktualnie wspólnie z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi pasmo śniadaniowe na antenie TVN-u.

“Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie – usłyszałam od Ewy Drzyzgi i dzielę się z wami”

Komentarz Marzeny nie postawił wątpliwości, że wróci do pracy w telewizji.

“Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji” – napisała Rogalska w odpowiedzi na komentarz internautki.

Według „Super Expressu” oznaczać to może, że niedługo dziennikarka zaskoczy nas „transferem roku”. Myślicie, że Marzena Rogalska dołączy do TVN-u?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz