Połącz się z nami

Marzena Rogalska wrzuciła fotkę tuż po przebudzeniu! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu!

Marzena Rogalska w okularach

Moda i uroda

Marzena Rogalska wrzuciła fotkę tuż po przebudzeniu! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu!

Marzena Rogalska na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem tuż po przebudzeniu. Trzeba przyznać, że taki widok w mediach społecznościowych to rzadkość. Fotka bez upiększaczy i filtrów wyraźnie spodobała się obserwatorom jej profilu, bo w komentarzach nie brakuje wielu pozytywnych wpisów. Zobaczcie!

Marzena Rogalska odejście z TVP

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy imię i nazwisko Marzeny Rogalskiej pojawiało się bardzo często w mediach. Wszystko to za sprawą jej niespodziewanego odejścia z Telewizji Polskiej. Zaznaczamy, że dziennikarka przez 12 lat współpracowała z telewizją Jacka Kurskiego, a jej odejście było zaskoczeniem dla wszystkich.

Jak również już wiadomo, to strajk mediów przyczynił się do odejścia dziennikarki z TVP. Jak podkreśliła w jednym z wywiadów, była zbyt zmęczona i zapracowana. Strajk mediów utwierdził ją tylko w decyzji o odejściu:

„Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli”

Zobacz także: Marzena Rogalska po raz pierwszy zabrała głos po odejściu z TVP. Pojawiły się łzy

Instagram Marzeny Rogalskiej

Choć nie zobaczymy już Marzeny w porannym programie „Pytanie na Śniadanie”, to jest ona bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Bez wątpienia o tym, że ma sporo osób, które wciąż jej kibicują i trzymają za nią kciuki, jest fakt, że na swoim profilu zgromadziła już ponad 220 tysięcy osób. To właśnie tam teraz podzieliła się zdjęciem tuż po przebudzeniu, czym zachwyciła swoich obserwatorów!

Marzena Rogalska bez makijażu

W opisie do zdjęcia, możemy zobaczyć, że dziennikarka, pomimo iż zniknęła z naszych ekranów, nadal może liczyć na swoich fanów. Dodatkowo opublikowała zdjęcie bez makijażu, które zachwyciło internautów, bo jak czytamy w komentarzach, taki widok to rzadkość w dzisiejszych czasach na Instagramie:

„❤️ I jak Tu Panią nie kochać.. 😃”

„Dzień dobry Pani Marzenko. Pięknie Pani wygląda bo naturalnie! ❤️”

„Jest Pani cudna ❤️❤️❤️”

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami. Co więcej, liczymy na to, że teraz coraz częściej Marzena będzie nas raczyła zdjęciami, na których uśmiech nie schodzi jej z twarzy!

Też zauważyliście, że takie fotki to rzadkość w mediach społecznościowych?

Zobacz także: Marzena Rogalska zdradziła, jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z Tomaszem Kammelem

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry