Połącz się z nami

Marzy się Wam bajkowe baby shower? Zobaczcie, jak przygotowała je Klaudia Halejcio [ZDJĘCIA]

Relacja z baby shower Halejcio

Z życia gwiazd

Marzy się Wam bajkowe baby shower? Zobaczcie, jak przygotowała je Klaudia Halejcio [ZDJĘCIA]

Baby shower to impreza na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka, która cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Nie jest to więc zaskoczeniem, że wiele gwiazd decyduje się na ten trend, a następnie zdjęciami dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Zobaczcie fotorelację Klaudii Halejcio z jej przyjęcia. Ta impreza została zorganizowana z wielkim rozmachem!

Baby boom w polskim show-biznesie

Polski show-biznes przeżywa obecnie prawdziwe baby boom. Na świecie swoje dzieci niedawno przywitały Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska, Ania Starmach, Ida Nowakowska czy Sylwia Przybysz. Znane osoby nie tylko relacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych postępy ciąży, publikując zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, ale i podejmują tematy związane z macierzyństwem, zdradzając, jak przygotowują się do tak ważnego wydarzenia w swoim życiu.

Wielką popularnością cieszą się również relacje z baby shower, które wiele kobiet urządza na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka. Na imprezach tych, często zapraszane są same kobiety, przygotowane słodkości oraz piękne dekoracje. Wiele znanych osób chwali się relacjami z takich imprez z obserwatorami swoich profili na Instagramie, a do grona ich dołączyła właśnie Klaudia Halejcio.

Baby shower Klaudii

Klaudia, która słynie z profesjonalnych sesji, które następnie zamieszcza w sieci nie postanowiła przejść obojętnie koło trendu, jakim jest baby shower. Aktorka, która wraz z początkiem czerwca przywitała na świecie swoją pierwszą pociechą, opublikowała teraz na Instagramie fotorelację z tego wydarzenia.

Przyjęcie zostało zorganizowane z niemałym rozmachem. Na imprezie nie zabrakło wspaniałych dekoracji, poczęstunku, wyjątkowego tortu oraz ciekawych stylizacji zaproszonych gości. Nie obyło się również, bez profesjonalnej sesji zdjęciowej. W ten dzień Klaudia wyglądała wyjątkowo, a jak się okazuje, tuż po udała się na porodówkę:

„Nie wierze, że udało się nam zrobić baby shower dla Nel 🙈😂 właściwie przepowiednie dziewczyn, że po imprezie pojadę prosto na porodówkę praktycznie się sprawdziły 😂🙈🥳

Dziękuje dziewczyny za piękną pamiątkę ❤️ Zapraszam na obiecaną foto relacje 😉🥰

Ps. Jutro pokaże Wam filmik z tego wydarzenia który dostałam w prezencie”

Fotorelacja Klaudii Halejcio z baby shower na cześć Nel

Jak podoba się Wam baby shower Klaudii Halejcio?

Źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry