Połącz się z nami

Maślak pochwalił się nową kuchnią. Na jaki styl postawił?

Maślak pochwalił się nową kuchnią

Z życia gwiazd

Maślak pochwalił się nową kuchnią. Na jaki styl postawił?

Ostatnio na Instagramie Rafał Maślak wyznał, że pokochał pieczenie, a przy okazji pochwalił się nową kuchnią. Z pewnością to właśnie nowe wnętrze sprawiło, że czas spędzany w kuchni to przyjemność. Jak zatem zorganizowana jest ta przestrzeń w domu Rafała? Na jaki styl i kolory postawił? Zobaczcie!

Rafał Maślak jest obecnie fotomodelem, jak również jego ojciec i młodszy brat. W marcu 2014 zdobył tytuł Mistera Wielkopolski, a następnie Mistera Polski 2014. Później także  Mister International w Seulu, gdzie zdobył wówczas III Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów.

Trzeba przyznać, że umiejętnie wykorzystał wówczas swoją rozpoznawalność i prężnie rozwijał swoją karierę w modelingu. Wystąpił też w wielu programach rozrywkowych, m.in. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Agent – Gwiazdy”, „Dance Dance Dance” czy „Ninja Warrior Polska”.

W życiu prywatnym Rafał jest zaś szczęśliwym mężem i ojcem.

W 2018 roku, po 3 latach związku, wziął ślub z ukochaną Kamiląa w 2019 roku zostali oni rodzicami Maksymiliana. Trzeba przyznać, że Rafał, jak i jego żona są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie dzielą się na Instagramie scenami ze swojego życia.

Maślak pochwalił się nową kuchnią

Na Instagramie nie brakuje również zdjęć pokazujących wnętrza mieszkania Rafała i Kamili. Ostatnio oboje pochwalili się swoją nową kuchnią.

Rafał zamieścił rzeczywiście na Instagramie fotografie w towarzystwie synka Maksymiliana. Przyznał, że pokochał pieczenie na przykład zapiekanki, czy tak ja na zamieszczonych zdjęciach szarlotkę.

„Nie wiem, co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie 🥧. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs… 🧐 Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem, czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem 🤣). Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach?” – napisał Rafał

Jak widzimy, rodzina Rafała postawiła na połączenie koloru białego z drewnem i czarnymi elementami. Białe są faktycznie blaty wykonanie z marmurowego kwarcytu i większość frontów w meblach. Drewno pojawiło się zaś na podłodze, we frontach nad zlewem czy w wyspie.

Również żona Rafała opowiedziała o nowej kuchni. W sieci znajdziemy nagranie (TUTAJ!), gdzie pokazuje swoje nowe wnętrze. Opowiedziała tam o szczegółach zastosowanych w niej rozwiązań, a także przyznała, że bardzo lubi spędzać w niej czas. Wyznała przy tym, że nigdy nie spędzała dużo czasu w kuchni, bo w jej domu rodzinnym gotował tata.

Musiało się to trochę zmienić, kiedy na świat przyszedł jej synek Max. Jednakże w dalszym ciągu zajęciami kuchennymi związanymi z gotowaniem czy pieczeniem bardziej pasjonuje się Rafał.

Nigdy nie spędzałam zbyt dużo czasu w kuchni 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Wszystko zmieniło się, gdy na świat przyszedł Maksymilian. Nagle okazało się, że pamiętam przepisy na zupy, rogaliki i inne dania, które robiły moja mama i babcie 🤔 Teraz już wiem, dlaczego zawsze powtarzały, że sercem domu jest kuchnia. Teraz mam własną, pierwszą, w której lubię spędzać czas” – przyznała Kamila

I co wy na to? Wiedzieliście, że Rafał ma kulinarne zainteresowania?

Jak podoba wam się jego nowa kuchnia?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry