Połącz się z nami

Maślak pokazał swoją metamorfozę. Nie uwierzycie, że tak wyglądał!

Maślak pokazał swoją metamorfozę.

Z życia gwiazd

Maślak pokazał swoją metamorfozę. Nie uwierzycie, że tak wyglądał!

Rafał Maślak ostatnio na Instagramie pokazał swoją metamorfozę. Rzeczywiście ciężko uwierzyć, że tak wyglądał jeszcze jakiś czas temu. Model wyznał również, że jego wygląd przez długi czas determinowała choroba. Zobaczcie zatem, jak się zmienił!

Rafał Maślak jest obecnie fotomodelem, tak samo jak również jego ojciec i młodszy brat. W marcu 2014 zdobył tytuł Mistera Wielkopolski, a następnie Mistera Polski 2014. Dzięki temu wziął także udział w konkursie Mister International w Seulu. Gdzie zdobył wówczas III Wicemistera International 2014 oraz Mistera International Internautów.

Po tym czasie umiejętnie wykorzystał swoją rozpoznawalność i prężnie rozwijał swoją karierę w modelingu. Wystąpił też w wielu programach rozrywkowych, m.in. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Agent – Gwiazdy”, „Dance Dance Dance” czy „Ninja Warrior Polska”.

W życiu prywatnym Rafał jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 2018 roku, po 3 latach związku, wziął ślub z ukochaną Kamilą, a w 2019 roku zostali oni rodzicami Maksymiliana. Trzeba przyznać, że Rafał, jak i jego żona są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie bowiem dzielą się na przykład na Instagramie scenami ze swojego życia.

Maślak pokazał swoją metamorfozę

Rafał Maślak ostatnio na Instagramie zamieścił zdjęcie sprzed lat. Wyznał przy tym, że obecny wygląd zawdzięcza wyleczeniu choroby tarczycy oraz pracy nad sylwetką, oczywiście bez odpowiedniej diety i ćwiczeń się nie obyło. Trzeba przyznać, że faktycznie w jego przypadku zmiana jest spektakularna.

„Wyleczenie chorej tarczycy, dieta, ćwiczenia = takie efekty 🙂
#healthylifestyle #mystory
– napisał na Instagramie Rafał

Zobaczcie!

Maślak pokazał swoją metamorfozę
Źródło: https://www.instagram.com/p/CGcD4KKpPLC/?igshid=fda1f3q64qay

Tego samego zdania byli z pewnością internauci, którzy nie szczędzili pochwał w komentarzach:

„Niesamowita zmiana…”

Efekty są spektakularne 😉

„Super progres zrobiłeś 💪🏻💪🏻👏🏼👏🏼🔥 Sztos …

„… Ogromny szacunek za siłę walki. …

A wy co sądzicie o przemianie Rafała?

Trzeba przyznać, że dzięki temu co pokazał, przełamał tabu o tym, że choroba tarczycy spotyka z reguły kobiety. Pokazał przy tym siłę i samozaparcie w walce z nią.

Gratulujemy!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry