“MasterChef Junior 7”: Kto wygrał 7. edycję programu?

15 maja 2022
Przez: : M.S.

15 maja widzowie poznali zwyciężczynię 7. edycji programu dla młodych kucharzy. Kto wygrał MasterChef Junior 7?

MasterChef Junior 7

MasteChef Junior gości na ekranach widzów stacji TVN-u od ponad sześciu lat. Program przeznaczony dla młodych, aspirujących kucharzy od samego początku cieszył się ogromną popularnością i zaskarbił sobie wierna grono fanów. Talenty kulinarne młodych uczestników oceniali Ania Starmach, Michele Morone oraz Mateusz Gessler.

Tej wiosny w ramówce TVN po raz kolejny pojawił się MasterChef, który zagościł na ekranach widzów TVN-u po raz siódmy. W tej edycji zabrakło jednego z jurorów, Mateusza Gessler, jednak zastąpił go debiutujący w tej roli Tomasz Jakubiak.

W 7. edycji MasterChefa Junior młodzi kucharze po raz kolejne zachwycali swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Wśród najlepszych kucharzy w Polsce znalazły się trzy uczestniczki Hela Kłobucka, Wiktoria Chmielewska i Ewa Ziemiańska, które awansowały do ścisłego finału i walczyły o tytuł najlepszego kucharza na naszym kraju.

Kto wygrał 7. edycję MasterChef Junior?

W finale dziewczynki zmagały się z kulinarnymi wyzwaniami, jednak zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Po konkurencjach jury wyłoniło najlepszą kucharkę w Polsce. Zwyciężczynią 7. edycji MasterChef Junior została Helena Kłobucka!

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: TVN, Instagram MasterChef Junior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej