Mateusz Bębnowski: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

28 marca 2024
Przez: : W.M.

Mateusz Bębnowski to kolejny uczestnik 9 edycji Love Island. Przystojny Islander pojawił się na Wyspie Miłości w nieoczekiwanym momencie i zwrócił uwagę nie tylko dziewczyn, ale wszystkich uczestników. Kim jest i co wiadomo o Mateuszu z Love Island 9?

Mateusz Bębnowski: wiek

Mateusz Bębnowski ma 31 lat i od dziesięciu lat mieszka na Teneryfie. Jak przyznał, jego przygoda z hiszpańską wyspą rozpoczęła się podczas jednego z wakacyjnych wyjazdów. To właśnie miłość do wyspy skłoniła go do podjęcia życiowej decyzji o przeprowadzce i osiedleniu się na stałe w tym miejscu. Na Teneryfie Mateusz z sukcesem prowadzi własną firmę budowlaną, dzięki której cieszy się stabilnością finansową oraz możliwością korzystania z uroków życia.
Mateusz zdecydował się na udział w Love Island, gotowy na nowe wyzwania i otwarty na możliwość znalezienia prawdziwej miłości.

Mateusz z Love Island 9, fot. Instagram

Mateusz z Love Island; partnerka

Nowy uczestnik przyznał, że ma za sobą związek małżeński. Z byłą żoną rozstał się po 8 latach od ślubu. Mateusz zdradził, jakie kobiety go pociągają. Jak wyjawił 31-latek, lubi ciemnowłose kobiety o latynoskiej urodzie.
Mateusz wyróżnia się niezależnością, urokiem i aurą tajemniczości. Jak sam o sobie mówi, jest spontaniczny i gotowy podjąć ryzyko dla jednej szansy. Jak przyznał: “Nie szuka kobiety, dla której będzie ojcem”.

Love Island 9

Love Island. Wyspa miłości to reality show, które zdobyło serca widzów na całym świecie, również w Polsce. W programie grupa singli zamieszkuje razem w luksusowej willi w pięknej, słonecznej Hiszpanii, starając się znaleźć miłość, a jednocześnie walczyć o główną nagrodę pieniężną. Do finału ostatecznie dostaje się tylko kilka par, które zdaniem samych Wyspiarzy, jak i widzów mają największe szanse na miłość. Warto dodać, że to widzowie decydują, kto z nich wygra. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys. złotych.
Niedawno rozpoczęła się dziewiąta edycja Love Island, której prowadzącą jest ponownie Karolina Gilon. Odcinki randkowego reality-show oglądać można od poniedziałku do piątku, a także w niedziele o godz. 22:00 na antenie TV4.

Zobacz także: Kiedy finał Love Island 9?

Mateusz z Love Island 9: Instagram

Mateusz prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram uczestnika Love Island znaleźć można pod nazwą @mateusz.bebnowski_

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej