Pamiętacie dawnego Mateusza Borkowskiego z „Gogglebox”? To niewiarygodne…

6 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Mateusz Borkowski o pseudonimie Big Boy to jedna z największych gwiazd programu emitowanego na kanale TTV – Gogglebox.Przed telewizorem. Każdy widz doskonale wie, jak wielką metamorfozę przeszedł Mateusz na przełomie lat. Jeśli już nie pamiętacie, jak wyglądał kiedyś – koniecznie musicie zobaczyć zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie!

Gogglebox. Przed telewizorem

Program typu reality-show Gogglebox. Przed telewizorem swoją premierę miał 6 września 2014 roku na antenie TTV. Oparty jest na brytyjskim formacie Gogglebox. Charakterystyka programu jest bardzo prosta – w programie biorą udział przyjaciele, rodziny czy pary, które komentują wybrane programy telewizyjne. Program w świetny sposób pokazuje reakcje polskich widzów na oglądane przez nich produkcje w telewizji. Warto zwrócić uwagę, że od początku emisji zyskał ogromną sympatię widzów, a przed każdym z odcinków przed telewizorami zbiera grono wiernych fanów.

Mateusz Borkowski – Big Boy

Jedną z największych gwiazd programu jest Mateusz Borkowski zwany powszechnie Big Boyem. Mateusz zyskał sympatię widzów nie tylko ze względu na cięty humor, ale również zwrócił niemałą uwagę przez swoją ogromną metamorfozę, jaką przeszedł na przełomie lat.

Metamorfoza Mateusza Borkowskiego z Gogglebox została okrzyknięta jedną z najbardziej spektakularnych. Nic w tym dziwnego – widzowie programu, zapewne pamiętają go w starym wydaniu, kiedy ważył ponad 230 kg!

Mateusz podjął się ćwiczeń oraz diety, zdecydował się również na zabieg zmniejszania żołądka. Wszystkie te czynniki sprawiły, że schudł około 150 kg i dziś prezentuje się jak zupełnie inny człowiek.

Zobacz także: Mateusz Borkowski bez koszulki. Odważne ujęcie!

Dawny wygląd Big Boya

Choć metamorfoza Mateusza odbiła się szerokim echem w mediach dziś już mniej pamiętamy, jak kiedyś wyglądał. Co ciekawsze, Big Boy nie ukrywa tego, jak kiedyś się prezentował, a stare zdjęcia są dla niego efektem do dumy. Wielkie poświęcenie przyniosło jeszcze większe efekty. Zobaczcie i przypomnijcie sobie dawny wygląd gwiazdy Gogglebox.

“Dasz wiarę że to JA 🤣🤣🤣🤣
JA też w to nie wierzę 🤣🤣🤣
R.I.P PROSIAKU 🕯🕯🕯”
– podpisał fotografię Mateusz.

Fani gwiazdy Gogglebox nie ukrywają, że Mateusz przeszedł jedną z największych metamorfoz w świecie polskiego show-biznesu. Gratulują mu zaparcia i konsekwencji w dążeniu do celu:

“Podziwiam za determinację 😏🥰”

“To jest chyba najbardziej spektakularna zmiana jaką widziałam ❤️ a co najważniejszw efekt i styl życia utrzymany 👏”

“Ogromny szacunek za pracę którą włożyłeś w tą przemianę! ☺️ Totalnie nowe życie..!”

Podzielamy zachwyt internautów i przyznajemy, że Mateusz Borkowski pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych! Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram big_borkowski_boy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej