Mateusz Gessler: [wiek, restauracja, MasterChef, rodzina, Instagram]

24 czerwca 2020
Przez: : KS

Mateusz Gessler to kucharz, który stał się rozpoznawalny nie tylko dzięki swojemu nazwisku, ale także poprzez talent do gotowania. Oprócz tego, jest także jurorem w lubianym programie telewizyjnym, co również przysporzyło mu fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mateusz Gessler (@mateuszgessler)

Mateusz Gessler: wiek

Mężczyzna pochodzi z Warszawy, a urodził się 31 lipca 1980 roku. Co za tym idzie, niedługo będzie obchodził swoje 40. urodziny. Gastronomi uczył się za granicami Polski, a mianowicie w Lozannie, gdzie z resztą przez pewien czas mieszkał. Jednakże, ze względów osobistych, zdecydował się wrócić do Polski.

Mateusz Gessler: restauracja

Okazuje się, że na chwilę obecną kucharz jest właścicielem trzech restauracji. Wszystkie z nich znajdują się w stolicy Polski. Najwcześniej otwarto Warszawę Wschodnią, następnie Ćmę, a najpóźniej Warszawski Sen. Jego zdaniem połączenie zawodu, z prowadzeniem własnego biznesu jest naprawdę nie lada wyzwaniem. Co ciekawe, jego przygoda z gotowaniem zaczęła się bardzo nietypowo, kiedy to kucharz oznajmił, że nie stawi się na weselu. Od tamtego czasu, postanowił związać z tym swoją przyszłość.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Messler (@mateuszgessler)

Mateusz Gessler: MasteChef

Gessler jest jednym z najbardziej lubianych jurorów w programie MasterChef Junior, który możemy oglądać na antenie TVN. Otrzymał nawet za to nagrodę Gwiazdy Plejady. Niewątpliwie, ma bardzo dobre podejście do dzieci biorących udział w konkursie kulinarnym, który telewidzowie mają okazje śledzić w telewizji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Matsler (@mateuszgessler)

Mateusz Gessler: rodzina

Mężczyzna należy co rodziny z wielkimi restauratorskimi tradycjami. Wiele osób zastanawia się, czy jest spokrewniony z Magdą Gessler. Otóż prowadząca Kuchenne rewolucje jest ciotką Mateusza. Co ciekawe, kucharz wrócił do Polski dla kobiety, w której się zakochał. Obecnie jest w związku małżeńskim z Edytą Gessler, a razem wychowują syna Franciszka. Ich dziecko przyszło na świat w 2005 roku, a więc ma 15 lat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusler (@mateuszgessler)

Mateusz Gessler: Instagram                          

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @mateuszgessler, a jego aktywność śledzi aktualnie ponad 117 tysięcy użytkowników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Matesler (@mateuszgessler)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej