Połącz się z nami

Mateusz Hładki zmienił swoje życie i schudł 40 kg! W dzieciństwie przeżył traumę!

Wielka przemiana prezentera stacji TVN

Zdrowie i dieta

Mateusz Hładki zmienił swoje życie i schudł 40 kg! W dzieciństwie przeżył traumę!

Dziennikarz stacji TVN Mateusz Hładki przyznał się do otyłości w czasie dzieciństwa. Z powodu problemów z wagą, był szykanowany i wyśmiewany przez rówieśników. Po latach dziennikarz odważył się opowiedzieć o swojej walce z nadmiarem kilogramów oraz o metamorfozie jaką przeszedł.

Mateusz Hładki po metamorfozie
Mateusz Hładki – Dziennikarz stacji TVN

Zmagania Mateusza Hładki z nadwagą

Dziennikarz jako małe dziecko był wyśmiewany i szykanowany  przez  swoich rówieśników. Wraz z dorastaniem coraz bardziej przejmował się swoim wyglądem. W szkole podstawowej bardzo się wyróżniał na tle innych dzieci, gdyż jego tusza była często obiektem drwin oraz obraźliwych komentarzy.

Mateuszowi szczególnie zapadła w pamięć jedna z bardziej przykrych sytuacji z dzieciństwa. Jako nastoletni chłopiec spędzał czas na stoku narciarskim w Zakopanem. Przymierzając buty narciarskie, jedna z góralek nie ukrywała swojego zaskoczenia wypowiedziała w stronę chłopca raniące słowa, które do tej pory mężczyzna wspomina:

Oj tucne masz te nóżki, tucne. Ciężko będzie włożyć te buty”.

Te słowa bardzo zraniły dziennikarza i na długo utkwiły u w pamięci.

Młodzi ludzie potrafią być okrutni nie zdając sobie sprawy jaką krzywdę mogą wyrządzić drugiej osobie. Szykanowanie otyłych dzieci jest dla nich traumatycznym doświadczeniem, które może później rzutować na ich całe życie.

Zobacz także: Mateusz Hładki: [wiek, żona, Dzień Dobry TVN, Instagram]

Dziennikarz DDTVN
Mateusz Hałdki – Prezenter

Metamorfoza Mateusza Hałdki

Za sprawą pracy w telewizji Mateusz postanowił przejść metamorfozę i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. W walce z pozbyciem się tłuszczu zdecydował się na pracę z trenerem personalnym, który pomagał mu w kształtowaniu upragnionej sylwetki. Efekty są naprawdę imponujące. Mateusza możemy zobaczyć w programie śniadaniowym w stacji TVN. Prezenter stara się utrzymać idealną formę jak to sam określił:

„Jeżeli nie czujemy się ze sobą dobrze, to nikomu innemu nie damy szczęścia i nikt przy nas nie będzie czuł się kochany”

Hładki przez swoje przykre doświadczenia z dzieciństwa stara się uświadomić młodemu pokoleniu, iż naśmiewanie się z osób otyłych zawsze będzie krzywdzące i będzie miało swoje konsekwencje.

Co myślicie, czy przekaz prezentera będzie miał wpływ na młode pokolenie? Czy swoimi złymi doświadczeniami uświadomi młodym ludziom, że szykanowanie jest złe ?

Źródło: Instagram mateusz_hladki_

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry