Mateusz Janicki: [wiek, filmy, Przyjaciółki, żona, Instagram]

9 października 2020
Przez: : KS

Mateusz Janicki to aktor, który bez dwóch zdań zalicza się do grona najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Oprócz tego, cieszy się dużą sympatią ze strony widzów. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego. Jeśli należycie do tej grupa, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mateusz Janicki (@mateuszjanicki)

Mateusz Janicki: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Janicki pochodzi z Krakowa, a urodził się 26 listopada 1983 roku. W związku z tym ma 36 lat. Co ciekawe, wywodzi się z rodziny Niewodniczańskich, której członkowie odnosili duże sukcesy w branży naukowej. Podczas nauki w liceum ogólnokształcącym, spędził rok w amerykańskiej szkole w New Jersey. Aktorstwo ukończył na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Oprócz tego, jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, a także dyplomowanym nauczycielem jazdy na nartach.

Mateusz Janicki: filmy

Jego debiut aktorski miał miejsce na deskach teatru w spektaklu w reżyserii Krystiana Lupy. Następnie, zaczął pojawiać się również w produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jedną z jego pierwszych poważnych ról był Paweł Krzyżanowski w serialu ,,Pierwsza miłość’’. Następnie, widzowie mogli oglądać go w ,,Singielce’’, ,,Czas honoru’’ oraz ,,Na dobre i na złe’’. Filmy w których zagrał to ,,Lejdis’’, ,,Planeta Singli’’ i ,,Karuzela’’.

Mateusz Janicki: ,,Przyjaciółki’’

Od jakiegoś już czasu wciela się również w rolę Maksa w serialu ,,Przyjaciółki’’, który bez dwóch zdań jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji na antenie Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych odcinkach losy jego bohatera bardzo się rozwiną.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mi (@mateuszjanicki)

Mateusz Janicki: żona

Mimo, że Janicki należy do grona osób, które na temat swojego życia prywatnego mówią niewiele, wiadomo, że jego serce jest już zajęte. Szczęśliwą żoną przystojnego aktora jest Olga Szostak. Razem wychowują dwóch synów: Jana i Antoniego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mati (@mateuszjanicki)

Mateusz Janicki: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @mateuszjanicki. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 89 tysięcy użytkowników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mai (@mateuszjanicki)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej