Mateusz Janusz: [wiek, Fit Lovers, Fame MMA, Instagram]

12 listopada 2021
Przez: : KS

Mateusz Janusz dużą popularność zdobył dzięki duetowi Fit Lovers, który tworzy razem ze swoja partnerką Pamelą. Już niebawem będzie miał okazję sprawdzić się w nowej dla siebie roli podczas jednej z gal Fame MMA. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym!

Mateusz Janusz: wiek

W sieci możemy znaleźć informacje, że Mateusz urodził się 18 listopada 1991 roku. W związku z tym, w tym roku będzie obchodził swoje 30. urodziny. Wiadomo również, że pochodzi z Lęborka. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył specjalizację gimnastyczną.

Oprócz, działalności w Internecie, Mateusz jest trenerem personalny. Jakiś czas temu, w sieci zdradził, że zdecydował się na przeszczep włosów. Oprócz tego, było o nim naprawdę głośno, kiedy podczas jednego ze spotkań z fanami chciał zrobić salto i spadł ze sceny. W trakcie tego incydentu wpadł na kobietę, która stała w pierwszym rzędzie.

View this post on Instagram

A post shared by FIT LOVERS (@fit.lovers)

Zobacz także: Co wiemy o Fit Lovers?

Mateusz Janusz: Fit Lovers

Mateusz i jego partnerka Pamela Stefanowicz kanał na Youtube o nazwie Fit Lovers. Co ciekawe, ich twórczość spodobała się internautą, a ich kanał stał się drugim najszybciej rozwijającym się w Polsce.

Ponadto, duże wrażenie robią zdjęcia, które zamieszczają na wspólnym profilu na Instagramie. Niemal każde z nich wykonują z dużą starannością i w niecodziennych pozach. Aktualnie, ich aktywność śledzi tam ponad 1,7 miliona użytkowników.

Razem wzięli udział w programach Ameryka Express, Dance Dance Dance oraz zasiedli na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Mateusz Janusz Fama MMA
Mateusz Fit Lovers na Fame MMA

Mateusz Janusz: Fame MMA

Już 20 listopada Mateusz z Fit Lovers zadebiutuje w ringu Fame MMA. Podczas gali Fame MMA 12 w oktagonie zmierzy się z Kacprem Błońskim. To pierwszy pojedynek w formule MMA. Tym razem włodarze zorganizowali ten wieczór pełen emocji w Gdańsko-Sopockiej Ergo Arenie.

Mateusz Janusz: Instagram

Twórca internetowy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mattmeknife. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 513 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz