Mateusz Łapka: [wiek, filmy, Dance Dance Dance, Instagram]

27 stycznia 2020
Przez: : KS

Mateusz Łapka to aktor młodego pokolenia, który już dał poznać się szerszej widowni. Zobaczyć go można było także w programie Dance, Dance, Dance. Sprawdziliśmy, co wiadomo na jego temat!

Mateusz Łapka: wiek

Mężczyzna studiował na Akademii Teatralnej razem ze swoją koleżanką po fachu Anna Karczmarczyk, w związku z tym, muszą być w podobnym wielu. Na co dzień mieszka w Warszawie, jednakże pochodzi z Łodzi, gdzie się wychował. Często podkreśla, że lubi wracać tam, aby odpocząć od zgiełku miasta. Co ciekawe, zanim dostał się do szkoły teatralnej trenował taniec.

Mateusz Łapka: filmy

Znacznie częściej możemy obejrzeć go w teatrze, niż w produkcjach telewizyjnych, chociaż takie również ma na swoim koncie. Współpracował z wieloma placówkami w Polsce. Oprócz tego, wystąpił w epizodycznych rolach. Między innymi, zagrał w Klanie, Ojcu Mateuszu oraz Za marzenia. Jednakże, nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z rolą pierwszoplanową w spektaklu, albo filmie.

Mateusz Łapka: żona

Aktor jest związany z Agatą Łapką. Para wychowuje dwóch synów – starszego Pascala oraz młodszego Nikodema.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Mateusz Łapka: Dance Dance Dance

Mateusz w duecie ze swoją wieloletnią przyjaciółką Anną Karczmarczyk, wziął udział w drugiej edycji programu Dance, Dance, Dance. Para zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale Fit Lovers.

Zobacz także: Kim jest Anna Karczmarczyk?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Mateusz Łapka: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mateuszlapka. Aktualnie jego aktywność śledzi ponad 7 tys. obserwatorów. Aktor publikuje w sieci zdjęcia z projektów, w których bierze udział, ale również pokazuje swoje życie prywatne.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

źródło: Instagram Mateusza Łapki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz