Połącz się z nami

Mateusz Mil: [wiek, Top Model, Hotel Paradise, Instagram]

Mateusz Mil

Opisy gwiazd

Mateusz Mil: [wiek, Top Model, Hotel Paradise, Instagram]

Mateusz Mil to model, który kilka lat temu swoich sił próbował w programie Top Model. Okazuje się, że już niebawem będziemy mieli okazję oglądać go w innej produkcji telewizyjnej. Przypomnijmy sobie, co wiadomo na temat tego przystojniaka!

Mateusz Mil: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mateusz na chwilę obecną ma 26 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Jarosławia, choć na chwilę obecną mieszka w Gdańsku. Przez pewien czas mieszkał za granicami Polski, a konkretnie w Irlandii.

Co ciekawe, Mateusz ma aż pięcioro rodzeństwa. Nie ukrywa, że wielki autorytet stanowi dla niego mama.

Mil jest trenerem personalnym. Takie szkolenie ukończył właśnie podczas pobytu w Irlandii. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat, sam także przeszedł wielką metamorfozę. Ze sportem jest związany od dłuższego czasu. Ponadto, prócz ćwiczeń na siłowni, trenował również boks.

Mateusz Mil Hotel Paradise
Mateusz Mil weźmie udział w Hotel Paradise 4

Zobacz także: Co wiemy o Kasi Stachowiak z Hotel Paradise 4?

Mateusz Mil: Top Model

Widzowie TVN na pewno pamiętają Mateusza z 6. edycji programu Top Model. Wtedy to chłopakowi udało się zakwalifikować do etapu domu modeli i modelek. Ostatecznie chłopak zajął 8. miejsce. Jednakże, udział w programie otworzył przed nim wiele możliwości. Po nim przez jakiś czas często brał udział w sesjach zdjęciowych i starał się, aby nie przestano o nim mówić.

Co ciekawe, udział w 6. edycji Top Model był już drugą próbą Mila w tej produkcji. Zakwalifikowanie się do programu udowodniło, że chłopak potrafi walczyć o swoje i realizować to, co wcześniej sobie założył.

Mateusz Mil: Hotel Paradise

Wszystko wskazuje na to, że Mateusz miłości postanowił poszukać w programie Hotel Paradise. Telewidzowie będą mili okazję oglądać go w 4. edycji programu. Niewątpliwie, dla niektórych może to być naprawdę duże zaskoczenie. Myślicie, że uda mu się stworzyć związek, z którąś z uczestniczek rajskiego hotelu?

Mateusz Mil: Instagram

Model prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mil.mateusz. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 100 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry