Mateusz Rola: [wiek, You Can Dance – Nowa generacja, Instagram]

13 marca 2023
Przez: : W.M.

Mateusz Rola jest jednym z uczestników 2 edycji You Can Dance – Nowa generacja, który dostał się do odcinków finałowych. W poniższym artykule zdradzamy, ile ma lat, gdzie mieszka i co lubi robić na co dzień.

Mateusz Rola: wiek

Mateusz z You Can Dance – Nowa generacja ma 13 lat i mieszka w Surowej, w Gminie Żary. Taniec ćwiczy już od kilku lat, a procesjonalnie zaczął się uczyć w wieku 6 lat. Jak zdradził, już jako małe dziecko wiedział, że z tańcem chce związać swoją przyszłość. Najlepiej na parkiecie czuje się w stylu hip-hop, jednak lubi tańczyć także breakdance oraz house.

Mateusz ma w sobie wielkie pokłady energii i nie lubi siedzieć w miejscu. 13-latek poza tańcem ma także inne pasje – jeździ konno oraz gra w siatkówkę. Jest uśmiechnięty i pogody. Chciałby się rozwijać na wielu płaszczyznach, nie tylko tanecznej.

You Can Dance – Nowa Generacja 2

W programie You Can Dance – Nowa generacja udział mogą brać dzieci od 8 do 13 lat. Po sukcesie poprzedniego sezonu produkcja zdecydowała, że powstanie także i kolejna edycja.

Format powrócił na ekrany 6 stycznia 2023 roku. Podczas castingów jurorzy w składzie Kasia Cichopek, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola wyłonili 50 najzdolniejszych ich zdaniem uczestników, którzy trafili do prestiżowej Szkoły Tańca You Can Dance. Bilet do finałowych odcinków wywalczyło 16 młodych tancerzy, a jednym z nich jest właśnie Mateusz Rola. Czy 13-latek wygra? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki programu You Can Dance – Nowa generacja 2.

Zobacz także: Kim jest Samanta Piątek z You Can Dance – Nowa generacja?

Mateusz Rola: Instagram

Mateusz prowadzi swój profil na Instagramie. Konto uczestnika You Can Dance znaleźć można pod nazwą @mateusz.rola.92.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej