Połącz się z nami

Mateusz Zacharczuk: [kim jest?, wiek, Love Island, dziewczyna, Instagram]

Opisy gwiazd

Mateusz Zacharczuk: [kim jest?, wiek, Love Island, dziewczyna, Instagram]

Mateusz Zacharczuk to kolejny z przystojniaków, których telewidzowie będą mieli okazję oglądać podczas emisji trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Trzeba przyznać, że jeszcze przed premierą pierwszego odcinka, mężczyzna zrobił już duże wrażenie na zwłaszcza damskiej części widowni. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Mateusz Zacharczuk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mateusz ma 27 lat. Na co dzień mieszka i rozwija się w Malborku. Sam mówi o sobie, że jest typem człowieka, któremu uśmiech niemal nie schodzi z twarzy. Za jedną ze swoich głównych zalet uznaje pracowitość, która doprowadziła go do miejsca, gdzie znajduje się teraz. Jest pozytywnie nastawiony do życia i nigdy z góry nie zakłada porażek. W skali od 1 do 10, przyznaje sobie 8 punktów, ponieważ uważa, że są rzeczy nad którymi mógłby jeszcze popracować. Mimo to, uchodzi za osobę pewną siebie i swoich wartości.

Kim jest Mateusz Zacharczuk?

Mateusz Zacharczuk: czym się zajmuje?

Okazuje się, że w przeszłości uczestnik trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ trenował kajakarstwo. Z perspektywy czasu bardzo żałuje, że zaprzestał wkładanym w to wysiłkom. Kiedyś udało mu się stanąć na podium Mistrzostw Polski Juniorów. Na chwilę obecną, nadal jest związany ze sportem, lecz w zdecydowanie innej kategorii. Mianowicie, trenuje kulturystykę. Na swoim koncie ma nawet kilka sukcesów. Natomiast, w wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, podróżować po świecie oraz zajmować się motoryzacją.

Mateusz Zacharczuk: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

,,Love Island. Wyspa miłośći’’ wraca z trzecim sezonem na antenę Polsatu już 28 lutego 2021 roku! To niewątpliwie wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników tego randkowego programu. Mateusz liczy, że w pięknej hiszpańskiej willi spotka długowłosą wysportowaną kobietę, której uda się zawrócić mu w głowie. Jego ostatni związek rozpadł się niespełna rok temu.

Mateusz Zacharczuk: Instagram

Przystojny trener personalny prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mattzacharczuk.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry