Połącz się z nami

Matka Antka Królikowskiego nie lubi Julii Wieniawy? Aktorka krytykuje miłosne wybory swojego syna!

Z życia gwiazd

Matka Antka Królikowskiego nie lubi Julii Wieniawy? Aktorka krytykuje miłosne wybory swojego syna!

Antek Królikowski słynie z tego, że wybrankami jego serca są sporo młodsze od niego kobiety. Jak się okazało matka mężczyzny nie jest przychylna jego miłosnym wyborom. Małgorzata Ostrowska- Królikowska pragnie, by syn w końcu się ustatkował!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BvzNgDDnrWu/

Mama Antka Królikowskiego to aktorka znana z roli Grażynki z „Klanu”. Prywatnie  jest żoną Pawła Królikowskiego oraz matką pięciorga dzieci, a Antek jest jej najstarszym synem. Jak się dowiedzieliśmy kobieta bardzo martwi się o przyszłość swojego syna. I nie chodzi tu o jego karierę, gdyż w tej sferze Antek świetnie sobie radzi, jest cenionym aktorem młodego pokolenia. Aktorka obawia się natomiast o jego życie prywatne i i brak ustatkowania. Kobieta uważa, że jego dotychczasowe wybory nie były trafne, ze względu na wiek wybranek. Przy tak młodych kobietach Antek nie miał szans na poważne związki.

W jednym z tabloidów, znajoma Królikowskiego, wyznała:

 „Takie dziewczyny mają fiu-bździu w głowie i są gotowe na dojrzałą relację”.

Zdradziła również , że Małgorzata przeprowadziła poważną rozmowę z synem:

„Małgorzata zapytała go czemu nie znajdzie sobie dziewczyny w swoim wieku. Wówczas musiałaby szansę zbudować trwały związek, a może i nawet stworzyć rodzinę”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/Brfl1REH9qr/

Przypomnijmy, że Antek wcześniej związany był z 25-letnią Samuelą Górska oraz 22- letnią Kasią Sawczuk. Jego ostatni związek z 20-letnią Julią Wieniawą był bardzo medialny i chociaż wierzono, że parze uda się stworzyć coś trwałego, niestety zakochani rozstali po dwóch latach związku. Obecnie, jak donoszą media, Antek zakochał się w sporo młodszej Kasi, o której niewiele wiadomo.

Ciekawi jesteśmy, czy Antek weźmie sobie słowa mamy i posłucha jej rad? Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry