Maurycy Popiel: [wiek, M jak miłość, filmy, żona, Instagram]

16 stycznia 2020
Przez: : KS

Maurycy Popiel już od wielu lat czaruje z ekranów telewizorów swoją grą aktorską. Jednakże, wciąż niewiele wiadomo na temat jego życia osobistego. Mężczyzna może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Maurycy Popiel: wiek

Popiel urodził 3 stycznia 1990 roku, a więc ma 31 lat. Pochodzi z Krakowa i tam też uczył się na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Jest aktorem zarówno filmowym, jak i teatralnym. Chętnie także grywa w serialach. Można pokusić się o stwierdzenie, że umiejętności aktorskie odziedziczył po mamie. Lidia Bogaczówna jest znana między innymi z kultowego filmu Seksmisja.

Maurycy Popiel: M jak miłość

Aktor od wielu lat wciela się w postać Olka Chodakowskiego w jednym z najpopularniejszych polskich seriali – M jak miłość. Chociaż jego postać nie do końca jest wzorem do naśladowania, stał się ulubieńcem wielu telewidzów. On sam bardzo pozytywnie wypowiada się o pracy na planie zdjęciowym tej produkcji.

Zobacz także: Zmiany w emisji M jak miłość.

Maurycy Popiel: filmy

Na swoim koncie ma występy w teatrach w różnych częściach Polski. Produkcje filmowe, w których wystąpił to między innymi Mała matura 1947, Czas honoru i Pierwsza miłość. Za rolę w Miasto 44, gdzie wcielił się w Górala zyskał wiele pochlebnych opinii. Już niebawem będziemy mogli oglądać go w kolejnym sezonie programu Twoja twarz brzmi znajomo. Bezsprzecznie będzie to dla niego duże wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że poradzi sobie śpiewająco!

Maurycy Popiel: żona

Dla wszystkich fanek popularnego Olka z M jak miłość mamy złą wiadomość. Jego serce jest zajęte już od wielu lat. Ze swoją partnerką poznał się w czasie studiów w szkole teatralnej, a przyjaźń jaką się darzyli, z czasem przerodziła się w głębsze uczucie. W jednym z wywiadów wyznał, że z Izabelą Warykiewicz są niemal nierozłączni.

Maurycy Popiel: Instagram

Co ciekawe, aktor nie prowadzi swojego profilu na Instagramie. Niewątpliwie, w obecnych czasach jest to duże zaskoczenie. Jednakże, mimo to liczba jego fanów stale rośnie!

źródło: Instagram M jak miłość/Instagram Izabela Warynkiewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz