Połącz się z nami

Mąż Marianny Schreiber potępia udział żony w „Top Model”? W końcu polityk zabrał głos!

Marianna Schreiber z mężem.

Z życia gwiazd

Mąż Marianny Schreiber potępia udział żony w „Top Model”? W końcu polityk zabrał głos!

Udział żony ministra z partii rządzącej w Top Model odbił się szerokim echem w mediach. Marianna Schreiber wywołała ogromne kontrowersje mówiąc wprost o tym, że jej mąż nie ma pojęcia iż zgłosiła się do programu. W końcu małżonek 28-latki zabrał głos w tej sprawie. Co o tym sądzi?

Top Model 10

Program Top Model niejednej aspirującej modelce zapewnił sławę i rozgłos. Jedną z uczestniczek 10. edycji była żona ministra PiS-u Marianna Schreiber. Jak wyznała przed jurorami, wzięła udział w programie w tajemnicy przed swoim mężem. Od zawsze marzyła o karierze w modelingu, dlatego to był główny powód jej udziału w Top Model

Top Model 10 edycja.
Marianna Schreiber przeszła etap castnigów.

Nie da się ukryć, że 28-latka nie tylko zdobyła uznanie jury podczas castingów, ale również zachwyciła widzów swoją odwagą. Przypomnijmy, że Marianna nie poradziła sobie podczas bootcampu i musiała pożegnać się z programem. Jednak słuch na temat żony ministra Prawa i Sprawiedliwości nie zaginął. Schreiber zaczęła udzielać się w swoich mediach społecznościowych. Zaznaczyła, że odcina się od polityki, z którą związany jest jej małżonek. Co więcej, zszokowała swoim wyznaniem, bo jak zasugerowała, kiedyś była związana z kobietą.

Zobacz także: Marianna Schreiber była w związku z kobietą?

Nie da się również ukryć, że wiele osób czekało, aż głos zabierze Łukasz Schreiber i skomentuje udział swojej żony w modowym programie. 

Mąż Marianny Schreiber ma żal do żony?

Zapewne wiele osób zastanawiało się, jak na udział w programie telewizyjnym stacji TVN zareaguje polityk. Dodajmy, że Łukasz Schreiber był jedną z tych osób, które głosowały za ustawą Lex TVN. Polityk w rozmowie z Super Expressem jasno dał do zrozumienia, że nie potrzebuje rozgłosu. Zaznaczył również, że chroni swojego życia prywatnego i nie potępia swojej żony za to, że zdecydowała się spełniać swoje marzenia.

„Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki”– tłumaczył w wywiadzie dla SE.

Bez wątpienia Marianna swoim występem w Top Model zapewniła sobie rozgłos. Czym jeszcze nas zaskoczy?

Jak myślicie? Marianna Schreiber nie da nam o sobie zapomnieć?

Źródło: Instagram Marianny Schreiber / SE.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry