„Mecenas Porada” nowy serial produkcji Polsat. Czy to będzie HIT tej jesieni?

21 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

Na ekranach telewizorów już niedługo zagości nowy serial obyczajowy — Mecenas Porada. Jaką gwiazdę zobaczymy w roli głównej? Na kiedy przewidziana jest premiera? Czy to będzie kolejny topowy serial jak M jak miłość, czy Na wspólnej, a może totalna klapa?

Fabuła serialu

Na pierwszych miejscach list najchętniej oglądanych seriali w Polsce zdecydowanie królują: M jak miłość, Na wspólnej, Na dobre i na złe lub Zawsze warto. Czy do czołówki dostanie się również najnowszy serial stacji Polsat? Mecenas Porada — to na ten serial czeka tysiące Polaków! Za produkcję serialu odpowiedzialny jest TFP, scenariusz napisali Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka, a reżyserem jest utalentowany Bartłomiej Prokopowicz.

Serial opowiada o losach świeżo upieczonej pani adwokat, która postanawia pójść po podwyżkę do szefowej kancelarii, w której pracuje. Ta jednak ma inne zamiary wobec kobiety, zwalnia ją. Zdesperowana absolwentka prawa nie mogąc znaleźć zatrudnienia, postanawia wynająć maleńki lokal w galerii handlowej. Koszt jej porady prawnej wynosi złotówkę za minutę.

Zobacz także: Znamy pierwszych uczestników czwartej edycji programu Hotel Paradise

Obsada serialu

W roli głównej serialu Mecenas Porada zobaczymy utalentowaną i popularną Aleksandrę Domaśką (serialowa Katarzyna Porada). U boku aktorki nie mogło zabraknąć polskiej śmietanki gwiazd, tj.: Radosław Pazura (ojciec), Magdalena Wróbel (najlepsza przyjaciółka Kasi), Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Monika Krzywkowska, Katarzyna Zawadzka i wielu, wielu innych.

Transmisja nowego serialu

Aktualnie dokładny termin premiery serialu nie jest nam niestety znany. Jak wynika z nieoficjalnych informacji z sieci, najnowszy serial Mecenas Porada wstępnie zaplanowany jest w jesiennej ramówce tego roku. Już nie możemy się doczekać!

Aleksandra Domańska znana i ceniona aktorka
Aleksandra Domańska wystąpi w roli głównej w serialu Mecenas Porada

A Wy będziecie oglądać najnowszy serial – Mecenas Porada na antenie Polsat? Jesteśmy pewni, że ta produkcja doczeka się nie jednego sezonu!

Źródło: Instagram stacji Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz