Połącz się z nami

Mega promocja w Pepco: -30% na cały asortyment!

Mega promocja w Pepco

Moda i uroda

Mega promocja w Pepco: -30% na cały asortyment!

Mega promocja w Pepco! Popularna sieć handlowa w obliczu koronawirusa postanowiła zwiększyć swoją sprzedaż poprzez obniżkę cen o 30%! Promocja nie obejmuje jedynie doładowań do telefonów i elektronicznych kart podarunków.

Pepco to popularna sieć sklepów, która od wielu lat świetnie radzi sobie na polskim rynku. Europejska sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych może pochwalić się blisko 2000 na całym kontynencie, a ponadto prawie 1000 punktów znajduje się w naszym kraju. W obliczu panującej pandemii koronawirusa, firma postanowiła zwiększyć swoją sprzedaż i obniżyć ceny. Niektóre produkty można kupić prawie za darmo! Obecnie trwa promocja -30% na cały asortyment!

Źródło: https://pepco.pl/o-nas/materialy-do-pobrania/zdjecia/

Mega promocja w Pepco!

Pepco swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnym cenom! Sklep w swojej ofercie ma głównie ubrania, bieliznę, obuwie, jednak największym zainteresowaniem cieszą się artykuły domowe oraz wszelkiego rodzaju ozdoby do wystroju wnętrz.

Na samym początku należy wspomnieć, że w związku z panującą pandemią, nie wszystkie punty Pepco są otwarte. Wczoraj poinformowano:

„Drodzy Klienci Pepco, w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, nasze sklepy w centrach handlowych od wczoraj, do odwołania będą nieczynne. Analizujemy sytuację dotyczącą pozostałych sklepów uwzględniając rozporządzenia rządowe oraz potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz pracowników. Będziemy Was na bieżąco informować o wszelkich zmianach. Pozdrawiamy, Zespół Pepco.”

W czasach pandemii wiele firm musiało zawiesić swoją działalność. Pepco mimo wielu ograniczeń oraz ciągle nowych zmian stara się walczyć z kryzysem gospodarczym. Władze sieci wpadły więc na pomysł wprowadzenia ogromnych promocji, w których produkty można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze. Pepco poinformowało na swojej stronie internetowej, że obniża ceny całego asortymentu o 30%! Warto zaznaczyć, że promocja nie obejmują doładowań do telefonów i elektronicznych kart podarunków.

Warto zaznaczyć, że sklepy Pepco znajdujące się poza galeriami są czynne, jednak zmianie uległy godziny otwarcia. W zależności od konkretnego sklepu są to godziny: 8:00 do 16:00, 9:00 do 17:00 lub też 10:00 do 18:00.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry